Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

TARPTAUTINIO ERASMUS+ PROJEKTO ,,I HAVE THE POWER“ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS ITALIJOJE

2019-04-03 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komanda sugrįžo iš Fodžijos (Foggia) Italijoje po savaitės (2019 kovo 25-30) projektinių veiklų. Mokyklą atstovavo komanda, kurios sudėtyje buvo aštuntos klasės mokiniai Kornelija Šimkevičiūtė, Manta Augėnaitė, Arnas Beišys, Lukas Arlauskas ir septintokė Ugnė Mocevičiūtė bei mokytojos Giedrė Savickienė, Romualda Katauskaitė ir Rasa Sidabrienė.

 

Projekto ,,I Have The Power“ idėja- įtraukusis ugdymas– tai mokymasis visiems kartu, dėmesys kiekvienam vaikui, mokykla, kurioje gera visiems. Mokiniai, turintys ugdymosi ar bendravimo sunkumų, randa sau draugą/pagalbininką, vadinamą ,,angelu”, kurio lydimi, įsitraukia į įvairias veiklas.

Antrojo susitikimo tema – muzika. Projekto partnerės Turkija, Bulgarija, Rumunija, Portugalija, Italija ir, žinoma, Lietuva pristatė savo namų darbus - liaudies dainas ar ritminius kūrinius, atliekamus liaudies instrumentais. Vaikai mokėsi bendrauti, būti tolerantiškais ir atjaučiančiais bendraamžiais, dalyvaudami sportinėse ir kūrybinėse veiklose. Kartų bendravimą vertina tiek lietuviai, tiek italai – mokiniams koncertavo senolių kolektyvas ,,Universita del Crocese“, kurio pasirodymo metu visi projekto dalyviai buvo ne tik žiūrovais, bet ir patys šoko bei dainavo.

Projektinių veiklų metu bendravome anglų kalba, turėjome galimybę susipažinti su Italijos kulinariniu ir kultūriniu paveldu aplankydami istorinius ir architektūrinius paminklus Fodžijoje, Manfredonijoje ir Luceroje bei dalyvauti įvairiose edukacijose.

Visi nekantriai laukiame sekančio susitikimo su naujais projekto draugais, o laukti neteks ilgai, mat jau gegužės pabaigoje svečiai lankysis mūsų mokykloje.

Projekto koordinatorė Lietuvoje Rasa Sidabrienė

* Gautas sutikimas fotografuoti ir viešinti.

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}