Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠVEICARIJOJE VYKUSIAME KARATĖ TURNYRE VISI KURŠĖNIŠKIAI – PRIZININKAI!

2023-05-24 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Gegužės 20 dieną Šveicarijoje vyko tarptautinis kiokušin karatė turnyras „SwissOpen 2023”, kuriame dalyvavo sportininkai iš 12 šalių. Tarp 32 Lietuvių delegacijos sportininkų turnyre dalyvavo 4 kuršėniškiai – Kuršėnų kyokushin karate klubo Dao atstovai. Lydimi trenerio Valdemaro Mitkaus visi dalyvavę iškovojo prizines vietas!

Geriausiai sekėsi pirmą kartą turnyre dalyvavusiems Teodorai Kaveckaitei ir Taurui Pugačiui, jie tapo savo kategorijų čempionais. Gabija Vitkevičiūtė iškovojo antrą vietą, o Ieva Pieškutė trečią.

Kuršėniškių sportininkų pasiekti rezultatai prisidėjo prie to, kad Lietuvos komanda rikiavosi turnyrinės lentelės pirmoje vietoje.
Į tolimą kelionę kasmet delegacija vyksta autobusu ir privalomus sustojimus išnaudoja turiningai leisdami laiką Vokietijoje „Tropikų saloje“ ir „Heide“ atrakcijonų parke, taip pat aplankyta „Titlis“ viršukalnė Šveicarijoje. Taigi, puikaus organizavimo dėka dalyvavimas prestižiniame karatė turnyre praturtinamas ir neišdildomais kelionės įspūdžiais, kuriais grįžę pasidalinome su visais!

Klubo „Dao“ informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-05-24 11:52

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}