Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

SU PAVASARIU ĮSIBĖGĖJA KAIRIŲ IR MEŠKUIČIŲ MIESTELIŲ INFRASTRUKTŪROS ATNAUJINIMO DARBAI

2019-04-24 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Praeitais metais Kairiuose ir Meškuičiuose prasidėję darbai po šaltojo žiemos periodo sparčiai vyksta toliau. Jau atnaujinta dalis pėsčiųjų takų, apšvietimo tinklų, kuriamos ir tvarkomos viešosios erdvės. Darbai vykdomi įgyvendinant Europos regioninės plėtros fondo ir Šiaulių rajono savivaldybės lėšomis finansuojamus projektus.

Atšilus orams rekonstruojamos Kairių miestelio centrinė ir bendruomeninė aikštės, šalia centrinės aikštės ir seniūnijos įrengiama autobusų stotelė, šaligatvis, automobilių stovėjimo aikštelė. Jau įrengti  pėsčiųjų takai tarp Plento ir Vyšnių, Vyšnių ir Alyvų gatvių. Pasirašius rangos darbų sutartį, pradėta gyventojų labai laukiamo universalaus sporto komplekso statyba Ežero gatvėje. Tikėtina, kad jau šį rudenį bus galima naudotis vaizdingoje ežero pašonėje įrengtu spor­to aikš­ty­nu su fut­bo­lo, krep­ši­nio, te­ni­so, gim­nas­ti­kos ir vai­kų žai­di­mo aikš­te­lėmis. Iki 2020 metų bus įrengtas pėsčiųjų takų apšvietimas Plento ir Ežero gatvėse bei pėsčiųjų takas nuo Plento iki Kaštonų gatvių. Visi šie darbai atliekami įgyvendinant projektą „Kairių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“.

      Šią vasarą poilsiautojai galės mėgautis gražesne Kairių ežero aplinka. Projekto „Makrofitų biomasės šalinimas Kairių ežere ir priekrantėse“ metu šienaujami pakrantėse augantys makrofitai, kurie pirmą kartą buvo nupjauti rudenį, o iki šių metų birželio mėnesio bus šienaujami antrąkart. Siekiant apsaugoti ežerą nuo užžėlimo, makrofitus numatyta šalinti du kartus per metus penkis metus iš eilės iki 2023 metų.

      Keičiasi ir centrinė Meškuičių miestelio dalis:  rekonstruojama aikštė ir jos prieigos, prie kultūros namų įrengiamas šaligatvis, asfaltuojama automobilių stovėjimo aikštelė. Šiaulių gatvės dalyje nuo Stoties iki Rupeikių gatvių baigiami įrengti šaligatviai ir apšvietimas. Pėstieji jau gali naudotis Stoties gatvėje nuo Šiaulių iki Mechanizatorių gatvių įrengtu šaligatviu.

Pradėjusiu žaliuoti Meškuičių parku mėgaujasi jo lankytojai – naujai įrengtais takais pasivaikščioti galima ne tik dieną, bet ir vakare. Parke įrengtas apšvietimas, suoliukai, tinklinio ir vaikų žaidimo aikštelės, treniruokliai, bus atsodinti ir suformuoti gėlynai ir kiti želdiniai. Erdvių ir infrastruktūros atnaujinimo darbai atliekami įgyvendinant projektą „Meškuičių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“.

 

 

 

Asta Šulnienė

Investicijų ir projektų valdymo skyriaus

Vyresnioji specialistė

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}