Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS REMIAMOJE VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLOJE POILSIAVO GINKŪNŲ IR UKRAINOS VAIKAI

2022-08-01 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Liepos 11-17 dienomis Ateitininkų stovyklavietėje (Berčiūnai, Panevėžio raj.) Lietuvos krikščioniškas fondas kartu su Lietuvos Biblijos skaitymo draugija organizavo vaikams vasaros stovyklą, kurios tema „Dovydas ir Galijotas“. Stovykloje dalyvavo 40 vaikų: buvusiame Zubovo dvare, Ginkūnuose, apgyvendintų, nuo karo Ukrainoje pabėgusių šeimų bei Šiaulių rajono Ginkūnų gyvenvietės vaikai.

Sportiniai, edukaciniai, dailės užsiėmimai, judrūs žaidimai vaikams ir vadovams suteikė geras emocijas, griovė kultūrinius skirtumus. Tai pirma tokia mūsų organizuota stovykla, kurioje visos veiklos vyko dvejomis, o kartais ir trejomis kalbomis (turėjome stovykloje vieną šeimą iš Airijos). Manome, kad su skirtingų kalbų keliamais iššūkiais pavyko susitvarkyti.

Vakarais prie laužo aptarinėjome ir gvildenome svarbias temas. Remdamiesi Šventojo Rašto tekstais (1 Sam 17 – 2 Sam 6, 23) diskutavome su vaikais apie tai, kad reikšmingas gyvenimo kovas nebūtinai laimi tie, kurie žmogaus akimis žiūrint yra stipresni. Supratome, kokias pražūtingas pasekmes sukelia valdžios troškimas ir pavydas.

Vaikai mokėsi savarankiškumo, patys tvarkėsi kambarius ir palaikė juose tvarką, atlikinėjo sportines ir kūrybines užduotis komandose, kartu giedojome naujas giesmes.

Šiais metais Šiaulių rajono savivaldybė Lietuvos krikščioniško fondo vaikų vasaros poilsio stovyklai „Žibintas“ skyrė 1313 eurų ir iš dalies padėjo padengti stovyklos išlaidas.

Organizatorių informacija ir nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

Informacija atnaujinta 2022-08-01 13:42

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}