Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI EUROPOS PARLAMENTO NARĖ RASA JUKNEVIČIENĖ

2020-01-10 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Į Šiaulių rajono savivaldybę susitikti su meru Antanu Bezaru ir jo pavaduotoju Česlovu Greičiumi atvyko Europos Parlamento narė Rasa Juknevičienė. Viešnią į Savivaldybę atlydėjo Šiaulių rajono tarybos narys Jonas Novogreckis ir Šiaulių miesto tarybos narys Martynas Šiurkus. Europarlamentarė Rasa Juknevičienė domėjosi Šiaulių rajono savivaldybės projektine veikla, tarybos bei politinių partijų darbu. Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras viešniai papasakojo, kad tiek projektinėmis lėšomis finansuojamų darbų, kiek Šiaulių rajono savivaldybėje vyksta per pastaruosius kelerius metus, nevyko niekada. 

Europarlamentarė Rasa Juknevičienė papasakojo apie Lietuvos atstovų darbą Europos Parlamente, europarlamentarų veiklą. Taip pat EP narė  aktyviai domėjosi ES fondų lėšomis vykdomais projektais rajone. Meras Antanas Bezaras viešniai vardijo, kad už projektines lėšas keičiasi Gruzdžių, Meškuičių, Kairių ir kitų rajono miestelių veidas, taip pat ypatingai daug darbų vyksta Kuršėnų mieste.

Europos Parlamento narė Rasa Juknevičienė džiaugėsi šiltu ir nuoširdžius bendravimu bei priėmimu Šiaulių rajono savivaldybėje. Šiaulių rajono tarybos narys Jonas Novogreckis patikino viešnią, kad Šiaulių rajono savivaldybės vadovai visada dalykiškai, nuoširdžiai ir šiltai bendrauja  ir su valdančiosios koalicijos, ir su opozicijos atstovai.

Meras Antanas Bezaras viešniai padovanojo fotografijų albumą "Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai", o europarlamentarė savo mamos Dainoros Urbonienės knygą "Sibiras vaiko akimis".

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2020-01-10 16:16

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}