Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO IMTYNININKŲ VASARA EUROPOS IR PASAULIO ČEMPIONATUOSE

2022-08-11 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2022 metų vasara Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos ir sporto klubo „Dvikova“ auklėtiniams ir jų treneriams buvo išskirtinai sėkminga dėl pasiektų rezultatų ir ateities planų.

Apie tai, kad birželio 13-19 dienomis Bukarešte (Rumunija) vykusiame Europos U-17 čempionate Šiaulių rajono atletas Eimantas Andriuška atkakliose kovose pelnė bronzos medalį ir tapo Europos jaunių čempionato trečios vietos prizininku, skelbėme ne kartą, šiuo laimėjimu džiaugėsi vietos ir nacionalinė žiniasklaida. Šešiolikmetį sportininką čempionatui ruošė Kuršėnų sporto mokyklos mokytojas metodininkas, graikų-romėnų imtynių treneris Gediminas Jonuškis ir šiaulietis, garsus imtynininkas, Šiaulių sporto gimnazijos graikų-romėnų imtynių treneris Laimutis Adomaitis.

Šiame čempionate dalyvavo ir kitas perspektyvus Šiaulių rajono atletas Tadas Mikalauskas. Nors Tadas iš Europos čempionato grįžo be medalio, tačiau čempionatas perspektyviam atletui buvo gera mokykla ateičiai.

Šių metų liepos 25-31 dienomis Romoje (Italija) vyko pasaulio čempionatas, tačiau Europoje pelnęs trečią vietą Eimantas Andriuška dėl patirtos traumos Europos negalėjo dalyvauti šiame čempionate. Tad Šiaulių rajoną Pasaulio čempionate atstovavo Tadas Mikalauskas, kuris kovojo 92 kg kategorijoje. Tadui teko kovoti su Kazachijos imtynininku, tačiau kova baigėsi priešininko naudai, o Tada Mikalauskas užėmė 15 vietą iš 19 dalyvių.

Po labai svarbių jų karjeroje čempionatų Šiaulių rajono imtynininkai ilsisi, o rugpjūčio pabaigoje planuoja sugrįžti į treniruočių salę. Tikslus sportininkai sau kelia dar aukštesnius, nei pavyko pasiekti šią vasarą – laukia daug ištvermės ir darbo reikalaujančios treniruotės.

Imtynininkus labai įkvepia nuoširdus gerbėjų, ištikimiausių rėmėjų palaikymas ir nuolatinė finansinė Šiaulių rajono savivaldybės parama ir pasitikėjimas.

SK „Dvikova“ informacija ir nuotrauka

Informacija atnaujinta 2022-08-11 10:59

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}