Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONO HUMORO IR SATYROS ŠVENTĖ „JUOKTIS REIKIA, JUOKTIS SVEIKA“

2019-04-02 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Humoras gydo visapusiškai: emocijos aprimsta, mintys pasidaro aiškios, o kūnas ilsisi nuo įtampos, baimės ar nuoskaudų. Tai leidžia atgauti dvasinę pusiausvyrą ir būti sveikais. Į Žarėnuose vykusią tradicinę Šiaulių rajono humoro ir satyros šventę „Juoktis sveika, juoktis reikia“ susirinko gausus būrys žiūrovų ir dalyvių.

 

Šventėje dalyvavo šešios humoro grupės: iš Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“ humoro grupė su programa ,,Dienos svajos“ (vadovė E. Adomaitienė), ŠRSKC Bazilionų filialo Gilvyčių salės humoro grupė „Gilvieta“ su programa ,,Dienos kronika“(vadovė R. Jonaitienė), Micaičių bendruomenės humoro grupė „Kaimynės“ su programa ,,Mobiliakinės kaimynės“ (vadovė I. Kaselienė), Šakynos filialo Žarėnų salės humoro grupė “Epidemija“ su programa „Vieną kartą prie arbatos“ (vadovė S. Butvidienė) ir Šakynos filialo grupė „Pirmadienis“ su programa (vadovas R. Mickevičius).

Šventės pabaigoje vertinimo komisija paskelbė, kad geriausias šių metų pasirodymas – Micaičių bendruomenės humoro grupės „Kaimynės“. Visoms humoro grupėms buvo įteiktos nominacijos. Šventėje pasirodė Klaipėdos rajono Veiviržėnų kultūros centro Žadeikių skyriaus humoro grupė „ Gryčia“ (vadovė E. Selskienė).

Sigita Butvidienė

ŠRSKC Šakynos informacija

 

* Gautas sutikimas informacija ir nuotraukas viešinti

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}