Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ŠIAULIŲ RAJONE LANKĖSI PLUNGĖS RAJONO DELEGACIJA

2022-10-20 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi Plungės rajono savivaldybės seniūnijų seniūnų delegacija. Svečius rajono savivaldybėje priėmė administracijos vadovai – direktorius Gipoldas Karklelis ir pavaduotojas Tomas Vaitkus, kurie išsamiai papasakojo apie savivaldybės darbą, buvo parodyti filmukai apie Šiaulių rajoną, pasikeista atminimo dovanėlėmis.

Vizito tikslas pasižiūrėti kaip gyvena Šiaulių rajonas, kokias funkcijas atlieka seniūnijų seniūnai, kiek turi savarankiškumo, kaip tvarkosi aplinką, kiek administracija skiria lėšų ir t.t.

Plungės seniūnijų seniūnai į Šiaulių rajoną buvo pakviesti Šiaulių rajono savivaldybės seniūnų išrinkto vyriausio seniūno, Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nario Vytauto Slabio.

„Mes jiems rodome labai mažą dalį įžymybių, nes jų yra daug – šiandien niekas nepaneigs, kad Šiaulių rajonas per penkerius metus ir ypač Kuršėnai pasikeitė iš esmės,“ – kalbėjo Vytautas Slabys ir pridūrė, jog kitą kartą anksčiau buvo net nepatogu su svečiais pravažiuoti pro Kuršėnus, šiandien mes didžiuojamės nauju pėsčiųjų tiltu per Ventos upę,  modernia šiuolaikine biblioteka, atrestauruotais Kuršėnų dvaro rūmais, atnaujinta Kultūros centro žiūrovų sale, kitomis erdvėmis, vykdomais projektais.

Po apsilankymo Viešojoje bibliotekoje, kur svečiams ekskursiją vedė bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė, svečiai aplankė L. Ivinskio aikštę, pėsčiųjų tiltu nužingsniavo iki Kuršėnų dvaro rūmų, apžiūrėjo ekspoziciją, ekskursijos metu, kurią vedė Kultūros projektų ir informacijos specialistė Simona Sidabrienė, daug sužinojo apie Kuršėnus, čia vykusį gyvenimą. Ypač svečiams patiko molio lipdymo edukacinė valanda. Čia jie prisilietė prie molio paslapčių, patys pasigamino įvairių molio darbelių.

Vėliau svečiai iš Plungės aplankė Kurtuvėnus, ragavo kulinarinio paveldo maisto gaminių.

Susitikimo metu buvo sutarta tęsti bendradarbiavimą, o Šiaulių rajono delegacija buvo pakviesta atsakomajam vizitui į Plungę.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Autoriaus ir seniūnės Vilijos Kvasienės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-10-21 10:14

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}