Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

SEIME – ŠIAULIŲ RAJONO KULTŪRĄ IR MENĄ REPREZENTUOJANČIOS PARODOS

2022-05-27 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2022 m. gegužės 25 d. LR Seimo III rūmų galerijoje pristatytos Šiaulių rajono kultūrą ir meną reprezentuojančios dvi parodos: pedagogo, fotomenininko, poeto Meškuičių gimnazijos direktoriaus Algirdo Kontrimo foto drobių autorinė paroda „Vaikystės vandenų šalyje“ ir Šiaulių rajono dailės ir technologijų mokytojų kūrybinių darbų paroda „Kalbantis menas“.

Šiaulių rajono savivaldybės švietimo įstaigų dailės ir technologijų mokytojai jau daugelį metų rengia kūrybinių darbų parodas, kuriose eksponuoja unikalius, išraiškingus, naujų kūrybinių idėjų kupinus tapybos, keramikos ir kitokia technika sukurtus darbus. Tai gražus pavyzdys ne tik parodyti savo gebėjimus, bet ir skatinti mokinius bei kitus bendruomenės narius kurti, tobulėti ir dalyvauti įvairiose dailės parodose.

Fotomenininkas, poetas, pedagogas, Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos direktorius Algirdas Kontrimas džiugina savo gebėjimais ir produktyvia kūrybine veikla. Surengta daugiau nei 20 personalinių fotoparodų, kurios buvo eksponuojamos ir Vokietijos, Italijos, Portugalijos, ir Šiaurės Lietuvos miestuose bei miesteliuose.

Parodas pristatant dainomis džiugino Raimondo Sinkevičiaus ir Audronės Bagūnaitės duetas bei Birutės Sinkevičienės ypatingai gražus Šiaulių rajono pristatymas. Į parodos atidarymą susirinko gausus parlamentarų ir seimo darbuotojų būrys

Parodų iniciatorė – Seimo narė Rima Baškienė

Parodos eksponuojamos gegužės 24–birželio 7 dienomis.

Parodos iniciatorių informacija

Informacija atnaujinta 2022-05-27 08:13

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}