Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

SAVIVALDYBĖS, ĮSTAIGŲ IR ĮMONIŲ DARBAS ORGANIZUOJAMAS ATSIŽVELGIANT Į PADIDĖJUSĮ SERGAMUMĄ

2020-09-29 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės administracija, seniūnijos, Savivaldybės įmonės ir įstaigos, atsižvelgiant į tai, kad Šiaulių rajono savivaldybė priskiriama prie didelės rizikos savivaldybių, kuriose padidėjęs sergamumas COVID-19, stengiasi darbą organizuoti saugiausiu būdu – apie tai kalbėta ir pirmadienį vykusiame Savivaldybės administracijos vadovų, seniūnų, Savivaldybės įmonių bei įstaigų pasitarime, kuris organizuotas nuotoliniu būdu.

Pasitarime akcentuota, kad daugeliu atvejų interesantai į Savivaldybę, seniūnijas, įstaigas ir įmones gali kreiptis šiuo metu saugiausiais būdais – telefonu, elektroniniu paštu. Visi Savivaldybės administracijos, seniūnijų bei pavaldžių įmonių ir įstaigų telefonai, elektroninio pašto adresai yra skelbiami Savivaldybės tinklapyje www.siauliuraj.lt,

https://www.siauliuraj.lt/struktura-ir-kontaktai/1056,

https://www.siauliuraj.lt/struktura-ir-kontaktai/1056/seniunijos/d23

Jeigu susisiekus telefonu ar elektroniniu paštu su Savivaldybės administracijos, įmonių, įstaigų specialistais Jums rūpimo klausimo neįmanoma išspręsti nuotoliniu būdu, atvykus būtina užsiregistruoti savo vizitą, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis asmens higienos reikalavimų.

Jau informavome, kad nuo rugsėjo 24 d. Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje atšaukti ar vėlesniam laikui atidėti visi Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje suplanuoti tiek komerciniai, tiek nekomerciniai renginiai ir pavesta neplanuoti naujų renginių iki Šiaulių rajonas bus įtrauktas į didėlės rizikos savivaldybių sąrašą.

Nuotoliniame pasitarime rajono kultūros įstaigų vadovai informavo, kad veiklos persikėlė į virtualią erdvę.

Nuo rugsėjo 24 d. neformaliojo ugdymo laisvieji mokytojai organizuoja neformaliojo ugdymo užsiėmimus užtikrindami visus saugumo reikalavimus, jei to nepavyksta, neformaliojo ugdymo užsiėmimus organizuoja nuotoliniu būdu.

Iki 2020 m. rugsėjo 30 d. Šiaulių rajono savivaldybės ugdymo įstaigos turi pateikti Šiaulių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijai ugdymo įstaigų Tarybų priimtus sprendimus dėl ugdymo proceso organizavimo laikotarpiu, kai Šiaulių rajono savivaldybė bus įtraukta į padidintos rizikos savivaldybių sąrašą.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2020-09-29 18:31

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}