Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

RESPUBLIKINIS MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS-PARODA „40 PAUKŠČIŲ BELAUKIANT“

2019-03-29 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Į Meškuičių miestelį (Šiaulių rajonas) pavasaris sukvietė visą būrį paukščių ir paukštelių. Jau antrus metus iš eilės Meškuičių gimnazijos dailės ir technologijų mokytojai organizuoja respublikinį 5-12 kl. mokinių kūrybinių darbų konkursą „40 paukščių belaukiant“.

Džiugu, kad šie metai ypatingai turtingi dalyvių gausa bei kūrybinių darbų įvairove. Konkurse dalyvauja net 40 mokyklų iš visos Lietuvos. „Paukščio“ simbolis mintimis suvienijo 300 autorių ir 39 mokytojus. Vilnius, Kaunas, Gargždai, Raseiniai, Tauragė, Kintai – tai ne vieninteliai miestai ir miesteliai, kuriuose gimė patys gražiausi, spalvingiausi paukščiai dailės ir technologijų darbuose.

Parodos dalyviai - Meškuičių gimnazijos mokiniai suskaičiavo visus paukščius „gyvenančius“ konkurso darbuose. Jų visa galybė- net 1365 paukščiai- nuo zylutės, žvirblio.. iki erelio, pelėdos, papūgos. Konkurso tema leido kiekvienam mokiniui ne tik savaip inerpretuoti paukščio vaizdą, keliones per pasaulį, gyvenimo būdą ar gyvenamą vietą, bet ir pasirinkti medžiagas ir technikas - nuo tapybos, grafikos iki tekstilės, medžio, taikomojo meno darbų.

Konkurso vertinimo komisijai, Kuršėnų Meno mokyklos mokytojams - P. Rakštikui, D. Jokubauskienei ir I. Zebčiukienei teko ypatinga misija - įvertinti pačius geriausius darbus. Laureatų diplomai išsibarstė po visą Lietuvą, tarsi bylodami, kad paukščio kelias žinomas tik jam vienam, jis žino, kur jo gimtas lizdas ir savas kraštas.

 

Jūratė Šlitė

Meškuičiai

Nuotr. Zigmo Ripinskio

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}