Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PRIE PĖSČIŲJŲ TILTO – PREKYBOS PAVILJONŲ STATYBOS

2024-04-02 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Kuršėnuose, aikštelėje greta vieno ilgiausių Lietuvoje ir gausiai lankomo pėsčiųjų  tilto jau kuris laikas vyksta statybos darbai – šiuo metu klojamos požeminės komunikacijos, o netrukus prasidės ir prekybos paviljonų statybos.

Šį gyventojams ir miesto svečiams labai reikalingą projektą vykdo Šiaulių rajono savivaldybė.

Šių statybų labai laukta, nes čia atsiras galimybė verslui išsinuomoti ir prekiauti kava, arbata, užkandžiais bei Šiaulių rajoną ir Kuršėnus reprezentuojančiais suvenyrais.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Audrius Zaturskas informavo, kad statybos darbų metu bus įrengti prekybos paviljonai su trimis prekybos vietomis, kuriose bus sanitarinis mazgas, vidaus ir išorės apdaila, šildymas, vėdinimas, apšvietimas.

Taip pat šioje aikštelėje bus įrengtas šiuolaikinių technologijų viešasis tualetas, bus sutvarkyta teritorija. Paviljonų aikštėje bus įrengta pergolė, trinkelių danga, mažoji architektūra, apšvietimas.

Šią aikštelę su prekybos paviljonais Šiaulių rajono savivaldybės užsakymu projektavo UAB „AJ archi“, statybų rangovas UAB „Akvitas“.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Projekto vizualizacija

Informacija atnaujinta 2024-04-02 10:34

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}