Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PRASIDĖJO ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2024-2030 METŲ STRATEGINIO PLĖTROS PLANO RENGIMO POSĖDŽIAI

2023-08-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės tarybai 2023 metų gegužės 9 dieną posėdžio metu UAB „Teisa“ atstovai pristatė parengtą Šiaulių rajono savivaldybės strateginio plėtros plano 2017–2023 m. analizę, o 2023 m. rugpjūčio 24 dieną įvyko ir pirmieji Šiaulių rajono savivaldybės 2024-2030 metų strateginio plėtros plano rengimo visuomenės ugdymo: mokslo, kultūros ir sporto strategijos, veiklios ir solidarios visuomenės plėtros bei pažangaus valdymo ir ekonomikos augimui palankios aplinkos darbo grupių nuotoliniai posėdžiai.

Pirmųjų posėdžių metu buvo aptariamos ne tik Šiaulių rajono savivaldybės

2017-2023 metų strateginio plėtros plano vidaus ir išorės aplinkos analizės metu atlikta stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių analizė, tačiau buvo įvardijamos problemos, kurios gali kilti iki 2030 metų ne tik dėl demografinių, ekonominių pokyčių, tačiau ir dėl įstatyminės bazės pasikeitimų ar Valstybiniuose strateginiuose dokumentuose numatytų paslaugų teikimų pokyčių.

Posėdžių metu daugiausia diskusijų kėlė sveikatos bei socialinio sektoriaus paslaugų teikimo pokyčiai, augantis paslaugų poreikis, daug dėmesio buvo sutelkta į aukštesnės kokybės ir gyventojams labiau prieinamų paslaugų teikimą. Švietimo, kultūros ir sporto srityse kelti klausimai dėl mokytojų trūkumo, poreikio gebėti greitai prisitaikyti prie pokyčių, integruoti dirbtinio intelekto priemones į ugdymo procesą, užtikrinti aukšto lygio kultūros renginių bei profesionalaus sporto renginių organizavimą. Ekonomikos augimui palankios aplinkos darbo grupės posėdžio metu daug dėmesio skirta parengtų specialiųjų planų svarbai.

Antrieji darbo grupių susitikimai vyks rugsėjo 7 dieną.

Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Kerėžienė

Informacija atnaujinta 2023-08-28 09:38

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}