Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PAVASARĮ PASITIKOME GERAIS DARBAIS

2019-04-10 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Žemė vaduojasi iš sąstingio, saulė žadina gyvybę, traukte traukia keliauti į gamtą. Neįprastai gaivų, saulėtą ir šiltą 2019 metų balandžio 6 – osios dienos rytą Žemaitijos skautų organizacijos Kuršėnų Perkūno draugovės skautai, Lietuvių kalbos draugijos Kuršėnų skyriaus nariai, Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos moksleiviai, vedini geriausių norų, apsiginklavę pakilia nuotaika, dideliais šiukšlių maišais, pasveikinti Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos, Lietuvių kalbos draugijos narės Rimos Baškienės, pasklido pavenčiais. Akcija „Darom“ pradedama.

 

O „laimikių“ gausybė! Prižvejota iš vandens. O „lobių“ įvairovė! Pririnkta iš po krūmų, pievų link Ventos pėsčiųjų tilto. Jaunieji skautai nukeliavo į Padarbų mišką, ten sutvarkę, surinkę galybę išmestų statybinių atliekų, pailsėjo, pabendravo, aptarė būsimas veiklas.

Esame dėkingi Kuršėnų miesto, Kuršėnų kaimiškajai seniūnijoms už palaikymą, visiems, prisidėjusiems prie šios reikalingos ir kilnios akcijos.

Žemaitijos skautų organizacijos Kuršėnų Perkūno draugovės ir Lietuvių kalbos draugijos Kuršėnų skyriaus informacija ir nuotraukos.

 

* Gautas sutikimas viešinti

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}