Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PASKELBTAS BALSAVIMAS DĖL DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO PROJEKTŲ VYKS IKI KOVO 4 D. 16 VAL. KVIEČIAME BALSUOTI UŽ GYVENTOJŲ IDĖJAS!

2024-02-14 Komentarai (1) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės administracija paskelbė balsavimą dėl šiais metais pateiktų rajono gyventojų iniciatyvų, kurios gali būti finansuojamos iš šių metų Šiaulių rajono savivaldybės Dalyvaujamojo biudžeto lėšų, yra pasiūlytos pačių gyventojų ir skirtos rajono gyvenviečių gyvenamajai ir rekreacinei aplinkai, viešajai ir socialinei infrastruktūrai gerinti ir kurti.

Šiemet pateiktos šešios gyventojų idėjos: Šiaulių kaimiškojoje seniūnijoje, Toliočiuose –aktyvaus laisvalaikio aikštelės įrengimas, taip pat sporto aikštelės įrengimas Kužių seniūnijoje Lukšių kaime, Kuršėnų mieste – apšviesto pėsčiųjų tako nuo Ventos g. ir Taikos g. susikirtimo iki Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro įrengimas, poilsio zonos įrengimas Aukštelkės kaime, poilsio vietos Žvejų g., Kuršėnuose, pritaikymas laisvalaikio poreikiams bei Gegužių kaimo bendruomenės naudojamos infrastruktūros atnaujinimas. Su visomis idėjomis galima susipažinti atidarius šią nuorodą: https://siauliuraj.lt/balsavimo-sistema/3340/2024-m.-dalyvaujamojo-biudzeto-projektu-ideju-sarasas-10/2024-m.-dalyvaujamojo-biudzeto-projektu-ideju-sarasas-10

Kviečiame Šiaulių rajone gyvenamąją vietą deklaravusius fizinius asmenis (ne jaunesnius kaip 18 metų) balsuoti už projektų idėjų pasiūlymus gyventojų iniciatyvoms, skirtoms gyvenamajai ir rekreacinei aplinkai, viešajai ir socialinei infrastruktūrai gerinti ir kurti.

Balsavimas organizuojamas elektroniniu būdu arba, neturint galimybės balsuoti internetu, gyventojas balsuoti gali atvykęs į Savivaldybės administracijos seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.

Balsuoti galima ne daugiau kaip už 3 idėjas (projektus) iki: 2024-03-04 16.00 val.

BALSAVIMAS INTERNETU. Balsavimas organizuojamas elektroniniu būdu (prisijungiant per e. paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“, užpildant atitinkamą elektroninę balsavimo formą. Balsuoti – atsidarius šią nuorodą https://siauliuraj.lt/balsavimo-sistema/3340/2024-m.-dalyvaujamojo-biudzeto-projektu-ideju-sarasas-10/2024-m.-dalyvaujamojo-biudzeto-projektu-ideju-sarasas-10  ir prisijungus per pateiktą nuorodą „Išreikšti savo nuomonę gali tik prisijungę lankytojai Prisijungti

BALSAVIMAS GYVAI SENIŪNIJOJE. Neturint galimybės balsuoti internetu, gyventojas balsuoti už projekto idėją (-as) (ne daugiau kaip už 3 (tris)) gali atvykęs į Savivaldybės administracijos seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, pateikiant Savivaldybės administracijos seniūnijos darbuotojui asmens dokumentą dėl patvirtinimo, kad atvykęs asmuo gyvenamąją vietą yra deklaravęs konkrečioje seniūnijoje ir užpildant Bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų pasiūlymų viešosios atrankos balsavimo biuletenį (Biuletenio pavyzdys seniūnijoje).

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Informacija atnaujinta 2024-02-14 15:43

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}