Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PASINAUDOKITE GALIMYBE ASBESTO ATLIEKAS ŠIAULIŲ RAJONE IŠ INDIVIDUALIŲ NAMŲ IŠVEŽTI NEMOKAMAI!

2022-09-21 Komentarai (2) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybė kviečia rajono individualių namų savininkus pasinaudoti galimybe nemokamai ir saugiai perduoti tvarkymui susikaupusias asbesto atliekas (šiferį).

Gyventojams norint užsisakyti asbesto atliekų (šiferio) išvežimo paslaugą, reikia kreiptis į UAB „Ecoservice projektai“, adresu Pramonės g. 8, Šiauliuose, tel. Nr. 8 69 839328, el. p. greta.ravaitiene@ecoservice.lt bei pateikti užpildytą Atliekų priėmimo – Perdavimo aktą. Gyventojams neturint galimybės užpildyti bei pateikti šio akto dėl jo užpildymo galima kreiptis į savo seniūniją.

Atliekų priėmimo – Perdavimo akto  formas galima rasti Šiaulių rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.siauliuraj.lt (nuorodoje: Veiklos sritys – Aplinkos apsauga - Aktualijos).

Gyventojams užsisakius asbesto atliekų (šiferio) išvežimo paslaugą šios atliekos bus išvežtos ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų iš kiemo ir saugiai pašalintos Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne.

Primename, kad jokiu būdu negalima šiferio panaudoti dar kartą – sode, ūkinių pastatų stogams, keliuose atsiradusių duobių užlyginimui ar pan. Panaudoti asbestinio cementinio šiferio lakštai ypač pavojingi, nes pažeistas dangos vientisumas leidžia asbestui lengvai patekti į aplinką.

Šį paslauga finansuojama iš Atliekų prevencijos ir tvarkymo programos priemonės“ Subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusioms asbesto atliekoms tvarkyti“ lėšų Lietuvos Respublikos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai skyrus dotacija Šiaulių rajono savivaldybei.   Paslaugos teikimo terminas iki 2023 m. lapkričio 1 d.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Aplinkos ministerijos archyvo nuotrauka

Informacija atnaujinta 2022-09-21 11:05

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}