Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

PAGAL GYVENTOJŲ PRAŠYMUS KUŽIŲ KAPINĖSE – VANDENTIEKIS

2020-03-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Kužių seniūnė Jolanda Rudavičienė papasakojo, kokiais darbais seniūnija pasitinka pavasarį, kokių pasikeitimų, atliepiant gyventojų poreikius, įvyko Kužių miestelyje.

"Šiaulių rajono savivaldybės administracija atsižvelgė į gyventojų prašymus bei pageidavimus – Kužių kapinėse įvestas vandentiekis, pastatytos keturios vandens tiekimo kolonėlės", - pasakojo seniūnė Jolanda Rudavičienė.

Pasak jos, vandens kolonėlių aprūpinimas vandeniu vyksta centralizuotai.

Rodydama naujai įrengtas vandens tiekimo kolonėles seniūnė Jolanda Rudavičienė pasidžiaugė, jog jau dveji metai kaip kapinėse įrengti stovai, kur kapinių lankytojai gali rasti laistytuvus, kibirėlius, kitą inventorių. Tai labai reikalinga paslauga. Per šiuos dvejus metus, anot seniūnės, nei vienas laistytuvas nėra dingęs.

"Jei galime džiaugtis laistytuvais, kibirėliais, tai neseniai įrengtos vandens tiekimo kolonėlės buvo kažkiek nusiaubtos - pradingo čiaupų rankenėlės. Iš keturių liko vienintelė, o tris gyventojai pasisavino... Tai verčia galvoti, kaip turėtumėme apsaugoti visuomeninį turtą", - mano seniūnė Jolanda Rudavičienė ir pridūrė, jog tikslinga būtų įrengti vaizdo stebėjimo kameras ir tai būtų toks būdas suvaldyti šią situaciją.

Sprendžiant vandentiekio klausimą Kužių kapinėse buvo išspręsta ir tualetų problema. Senoje kapinių dalyje stacionarus lauko viešasis tuoletas bus nugriautas, o kapinių lankytojų patogumui jau įrengti šiuolaikiški tualetai seniūnijos pastate, kuris nuo kapinių nutolęs per penkiasdešimt metrų. Čia įrengtas pandusas neįgaliesiems su vežimėliais, tualetuose yra ir šiltas vanduo, sanitarinės higienos priemonės, tualetai yra šildomi, veikia dušas, bidė, įrengtos kabinos neįgaliesiems. Kužių seniūnė Jolanda Rudavičienė patikino, kad artimiausiu metu bus pastatytos nuorodos į minėtus sanitarinius mazgus.

Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2020-03-09 19:54

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}