Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

NUOTAIKINGAS KONCERTAS VĖL SUBŪRĖ MICAITIŠKIUS Į BENDRUOMENIŠKĄ VAKARĄ

2022-11-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Snieguotą rudens vakarą Micaičių kultūros namuose skambėjo dainos, eilės, salėje tvyrojo puiki, džiugi nuotaika. Micaitiškiai klausėsi nuotaikingo koncerto, kurį dovanojo ŠRSKC Gilaičių filialo Kužių salės moterų vokalinis ansamblis „Mėtos", vadovaujamas Kristinos Lučinskaitės bei Sauginių liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama Reginos Krikštanavičienės ir Kristinos Lučinskaitės.

Renginio vedančiosios Micaičių filialo merginų duetas Kotryna Lučinskaitė  ir Deimantė Aušbikavičiūtė (vad. Loreta Aušbikavičienė) dovano nuotaikingas dainas. Žiūrovai kartu su kolektyvais dainavo, lingavo, palaikė plojimais, šoko. Renginiui pasibaigus visi vaišinosi kava, kuria pasirūpino Micaičių bendruomenės pirmininkas Rimantas Valkeris. Dar vienas puikiai, bendruomeniškai  praleistas rudens vakaras liks 2022 metų renginių kraitėje.

Dėkoju visiems už bendrystę, žiūrovams, ,"Mėtoms", Sauginių kapelai, Kotrynai ir Deimantei! Irenai už įamžintas renginio akimirkas, Algiui už renginio įgarsinimą, Viktei ir Rimantui už skanią kavą, Tomai už skanius kibinus!

ŠRSKC Micaičių filialo kultūros renginių organizatorė Loreta Aušbikavičienė

Organizatorių nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-11-21 14:00

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}