Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENOS PROGA PADĖKOTA MEDIKAMS

2019-04-29 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Penktadienį, minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro (ŠRSPSPC) darbuotojai. Šia proga padėkota medikams už jų kilnų darbą. Į šventę kai kurie medikai atskubėjo tik labai trumpam – po keliolikos minučių, praleistų šventėje, vėl išskubėjo pas jų laukiančius pacientus. „Tai rodo, kad medikų gyvenimas yra matuojamas minutėmis. Atsitinka bėda ir privalai skubėti padėti“, - dėkodama už kilnų ir pasiaukojantį darbą medikams sakė Šiaulių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Vilma Plaušinaitienė.

 

 

Direktorė Vilma Plaušinaitienė pasidžiaugė, kad Medicinos darbuotojų dienos minėjimas jų įstaigoje atgaivintas, rengiamas jau trečius metus, o dalyvaujančių šioje šventėje - vis daugėja. „Medicinos darbuotojų gyvenime švenčių nebūna per daug, todėl tokiomis progomis norisi susieiti, pabūti drauge“, - sakė Vilma Plaušinaitienė.

Medikų pasveikinti atvykęs Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras dėkojo medikams už jų kilnų darbą. „Esate vieni iš svarbiausių, nes rūpinatės pačiu didžiausiu rajono žmonių turtu – sveikata. Žinau, kad medikai padaro dėl žmonių net daugiau, nei gali, ar turėtų. Jūs esate arčiausiai žmonių ir verti pačios didžiausios pagarbos“, - medikams dėkojo Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras.

Meras Antanas Bezaras padėkos raštus ir po naujai išleistą rajoną reprezentuojantį fotografijų albumą „Šiaulių rajono vaizdai ir ženklai“.

Už ilgametį, nepriekaištingą ir profesionalų darbą, už atidumą ir toleranciją pacientams Šiaulių rajono savivaldybės mero padėkos raštas įteiktas Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Kuršėnų poliklinikos šeimos gydytojai Rimai Katkienei. „Meilės, tikėjimo ir vilties visiems! Viltis – tai mūsų širdies šarvai, kurie neleidžia jai plyšti“, -- kolegas pasveikino ir palikėjo sėkmės šeimos gydytoja R. Katkienė.

Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėkos raštas už ilgametį, kilnų, pasiaukojantį darbą, profesionalumą, rūpestingumą įteiktas ŠRSPSPC Šakynos ambulatorijos vedėjai šeimos gydytojai Loretai Gedaminskienei. Meras Antanas Bezaras pabrėžė, kad apie gydytoją Loretą Gedaminskienę Iš gyventojų girdi tik gerus atsiliepimus ir palinkėjo stiprybės šiame kilniame darbe.

Mero padėkos raštas už kilnų, pasiaukojantį darbą, profesionalumą įteiktas Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vidaus ligų gydytojai Vitalijai Miliuvienei.

Už ilgametį, nepriekaištingą darbą mero Antano Bezaro padėkos raštas įteiktas ŠRSPSPC Bubių ambulatorijos bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Puskepalienei. Bubiškių „mūsų daktarike“ vadinama Regina Puskepalienė padėkojo artimiesiems ir Aukščiausiajam, kad yra pakviesta į tokią tarnystę žmonėms, kai nė vieną akimirką gyvenime neturėjo progos susimąstyti, ar „eina teisingu ir savo keliu“.

Šiaulių rajono mero padėkos raštas už sąžiningą, nepriekaištingą darbą Raudėnų šeimos gydytojo kabineto vedėjai, bendrosios praktikos slaugytojai Zigridai Danikauskienei. Ilgametė medicinos darbuotoja sakė, kad „visi, kurie yra susiglaudę prie medicinos, yra verti pagarbos ir pagyrimo, nes medikai dirba iš pašaukimo, neskaičiuodami darbo šeštadienių ir išeiginių. Mes turime šeimas, savo vargų, savo rūpesčių ir jeigu kartais mūsų šypsenos mažesnio diapazono – atleiskite mums, mes irgi - tik žmonės“.

Mero padėkos raštas įteiktas Drąsučių šeimos gydytojo kabineto vedėjui, bendrosios praktikos slaugytojui Rimantui Griciui. Medicinos darbuotojui padėkota, direktorės Vilmos Plaušinaitienės žodžiais, už ilgametį, nepriekaištingą darbą ir už tai, ko į garbės raštus nesurašysi - nepamatuojamą gerumą žmonėms. Meras Antanas Bezaras padėkojo Rimantui Griciui ir už tai, kad medikas populiarina dviračių sportą – rajono pirminės sveikatos priežiūros centras yra skyręs medikui naują dviratį, kuriuo jis vyksta pas savo pacientus.

ŠRSPSPC direktorės Vilmos Plaušinaitienės garbės raštai už nuoširdų, sąžiningą darbą, profesionalumą įteikti Gilvyčių medicinos punkto bendrosios praktikos slaugytojai Rimutei Jonaitienei, Meškuičių ambulatorijos gydytojo odontologo padėjėjai Vidai Krikštolaitienei bei Meškuičių ambulatorijos bendrosios praktikos slaugytojai Onai Donskienei. Direktorės Vilmos Plaušinaitienės padėka už nuoširdų, ilgametį, sąžiningą darbą įteikta ŠRSPSPC sveikatos statistikei Marytei Sinkevičienei.

Priminta, kad ŠRSPSP centro darbuotojų šią vasarą laukia ir dar vienas svarbus įvykis – Kuršėnų poliklinikoje vyks remontai, įstaiga bus aprūpinti naujais baldais, medicinine įranga, prie Europos Sąjungos finansuojamo projekto biudžeto lėšomis prisidės ir Šiaulių rajono savivaldybė.

Medicinos darbuotojų dienos proga centro medikams koncertavo grupė „Langas“.

 

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Arūno Sederavičiaus nuotraukos

Sutikimas fotografuoti ir viešinti gautas

 

 

 

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}