Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

LR VYRIAUSYBĖJE PAGERBTA DAUGIAUSIA ŠIMTUKŲ SURINKUSI MŪSŲ RAJONO ABITURIENTĖ

2019-07-25 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

 

Vilniuje, LR Vyriausybėje, iškilmingai pasveikinti 123 Lietuvos abiturientai, jų tėvai ir mokytojai, padėję talentingiausiems ir darbščiausiems mokiniams pasiekti Svajonių kalno viršukalnę, t. y išlaikyti valstybinius brandos egzaminus šimtukais. Net 87 mūsų respublikos abiturientai, laikydami egzaminus, gavo po tris šimto balų įvertinimus. 27 abiturientams pavyko gauti po keturis šimtukus, o 9 abiturientams įteikti brandos atestatai, kuriuose puikuojasi net po penkis šimto balų įvertinimus. Daugiausia šimtukininkų, t. y. mokinių, gavusių po 3–5 šimtukus, mokėsi Vilniaus licėjuje– 31, Kauno technologijos universiteto gimnazijoje – 19.

Mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino Lietuvos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, laikinai einantis švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas Algirdas Monkevičius. Premjeras Saulius Skvernelis visiems, susirinkusiems į mokinių, tėvų ir mokytojų pagerbimo ceremoniją, linkėjo išskirtinumo, drąsos būti kitokiais, meilės ir gražaus bei prasmingo darbo savo šaliai, o galbūt net sugrįžti į Vyriausybę ir ministrais. L. e. švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas Algirdas Monkevičius sakė, kad abiturientų gauti šimtukai nėra tik atsitiktinumas ar sėkmė. Jie, anot ministro A. Monkevičiaus, sunkiu darbu pasiektas įvertinimas.

Ypač malonu, kad į gabių ir darbščių mokinių pagerbimo ir apdovanojimų šventę, kurią vedė M. Žiedas, buvo pakviesta ir Kuršėnų Lauryno gimnazijos abiturientė Jovita Bulkšaitė su mama ir mokytojomis. Mokinė, laikydama valstybinius brandos egzaminus, gavo net tris šimtukus – iš lietuvių k. (mokytoja Raimonda Rumbinaitė), matematikos (mokytoja Jūratė Čeplinskienė) ir informacinių technologijų (mokytojas Tomas Tarasevičius). Būsimoji studentė Jovita Bulkšaitė džiaugėsi pasiektais rezultatais ir jai parodytu dėmesiu. Ji ruošiasi ir toliau daug mokytis, dirbti, kad galėtų būti naudinga savo kraštui, savo šaliai.

Už kelionę į Vilnių, į Vyriausybės rūmus, į šventę, nuoširdžiai dėkojame Šiaulių r. merui Antanui Bezarui, Šiaulių r. Švietimo ir sporto skyriui, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos administracijai.

 

Raimonda Rumbinaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja 

Sutikimas publikuoti nuotraukas gautas

Nuotraukose: Premjero padėka Jovitai Bulkšaitei ir vardinis rašiklis

Jovita Bulkšaitė su mama Vyriausybėje

Iš kairės - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Raimonda Rumbinaitė, abiturientė Jovita Bulkšaitė ir matematikos mokytoja Jūratė Čeplinskienė Vilniuje, Vyriausybėje

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}