Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

LIETUVOS SAVIVALDYBIŲ VAIZDO KONFERENCIJA SU MINISTRAIS DĖL KORONAVIRUSO

2020-03-18 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Trečiadienį 15 valandą prasidėjo Lietuvos savivaldybių vaizdo konferencija-posėdis koronaviruso infekcijos tema su vidaus reikalų ministre Rita Tamašūniene, socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu, sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga ir kitais atsakingais šių ministerijų atstovais.

Vaizdo konferencijoje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis ir direktoriaus pavaduotoja, ekstremalių situacijų operacijų centro koordinatorė Regina Rupšienė bei šio centro grupių vadovai: Savivaldybės civilinės saugos specialistas Jonas Kiriliauskas, Savivaldybės gydytoja Inga Rimgailienė, mero padėjėja Rita Žadeikytė. Vaizdo konferencijos darbą organizavo Savivaldybės Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Audrius Dešrius.

Lietuvos savivaldybės turėjo daugybę klausimų ministrams susijusių ir su savivaldybės veikla ir su ekstremalios situacijos valdymu. Ministrė Rita Tamašūnienė išsakė rekomendacijų, kokiu būdu – nuotoliniu ar tiesioginiu dalyvavimu – rengti savivaldybių tarybų posėdžius, kurie turi įvykti iki mėnesio pabaigos.

Ministras Linas Kukuraitis sulaukė savivaldybių klausimų apie socialinę gyventojų apsaugą ekstremalios situacijos – karantino atveju ir ragino nepamiršti labiausiai pažeidžiamų socialinių grupių – neįgaliųjų, senjorų, nepasiturinčių. Taip pat kalbėjo apie prastovas dėl karantino viešajame ir privačiame sektoriuje.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga atsakinėjo į šalies savivaldybių kleusimus apsaugos priemonių, gyventojų izoliacijos, maitinimo ir kitais klausimais. Savivaldybes, taip pat ir Šiaulių rajono savivaldybės vadovus domino steigiamų mobiliųjų punktų, kuriuose bus imami tepinėliai veiklos pradžia. Domino ir plaučių ventiliavimo aparatai, vienkartinės saugos priemonės.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2020-03-18 16:49

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}