Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KŪRYBIŠKI ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

2019-05-02 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Balandžio 23–26 dienomis Kultūros ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Ugdymo plėtotės centru jau šeštą kartą organizuoja kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“. Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kuršėnų Vytauto Vitkausko padalinys balandžio 24 dieną organizavo kultūrinę, pažintinę dieną švietimo darbuotojams.

„Menų dūzgių“ savaitės tikslas – skatinti mokytojus mokytis visą gyvenimą, plėtoti kultūrinę kompetenciją ir suprasti edukacines erdves kaip mokinių kūrybingumą skatinančią mokymosi aplinką. Savaitės metu mokytojai tradiciškai kviečiami aplankyti nuolatines muziejų ekspozicijas, parodas, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, susipažinti su naujausiomis edukacinėmis programomis ir pasiūlymais įvairaus amžiaus vaikams, jaunimui. Šiaulių rajono pedagogai atvykę

į biblioteką turėjo unikalią galimybę išbandyti naujausius edukacinius užsiėmimus ir priemones, kurias siūlo darbuotojai: dronas, grafinė planšetė, 3D spausdintuvas, 3D rašikliai ir kt. Labiausiai susidomėjimo sulaukė terapinis, kūrybiškumą skatinantis užsiėmimas – ,,Ebru menas – tapymas ant vandens“. Mokytojai džiaugėsi, šis renginys tai puiki galimybė plėsti atkiratį, išbandyti naujas priemones, kurias bus galima pritaikyti mokinių ugdymo procese ir žinoma plėsti partnerių, bendradarbiavimui ratą. Tikimės, kad tai bus puiki proga mokytojams pradėti dažniau lankytis bibliotekos organizuojamose veiklose ir vesti netradicines pamokas įtraukiant inovatyvias priemones.

Balandžio 25 dieną bibliotekos darbuotojai vyko į Kuršėnų Pavenčių mokyklą-daugiafunkcį centrą, kur vyko Šiaulių rajono pedagogų Metodinė diena. Renginio metu pristatyti kūrybiški edukaciniai užsiėmimai, kuriuos mokytojai galėtų įtraukti į ugdymo procesą, lavinant mokinių saviraišką. Džiaugiamės Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos iniciatyva, organizuojant metodinę-pažintinę dieną, kurios metu galime paviešinti ir pademonstruoti turimas priemones pedagogams.

 

Roberta Rasikienė,

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė

 

Nuotr. Joneta Filinskė, Kostas Aleksandrovičius

Sutikimas viešinti nuotraukas yra.

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}