Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KURŠĖNŲ MENO MOKYKLOS GALERIJOJE ATIDARYTA PERSONALINĖ OVIDIJOS CIRTAUTĖS DAILĖS DARBŲ PARODA

2022-10-25 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Kuršėnų meno mokyklos dailės galerijoje įvyko išplėstinio ugdymo programos ugdytinės Ovidijos Cirtautės autorinė darbų paroda ,,VEIDAKNYGĖ". Tai pirmoji autorės paroda, kuri nustebino darbų gausa, spalvomis, tematika.

Kaip parodos atidaryme kalbėjo Ovidija, ji šiai parodai nesiruošė,...tiesiog tapė, tapė ir taip išėjo... Atnešus darbus į mokyklą, mokytojos liko sužavėtos, nustebintos ir pasiūlė surengti autorinę parodą. Pusantrų metų Ovidija ,,maudėsi", kaip įvardijo jos mama, savo pomėgio jūroje...tapydama, ką ji norėjo. Galerija pripildyta jos kūrybos darbų šiandien džiugino apsilankiusius.

Akordeonistė Emilija Dubro (mokytoja metodininkė Irma Dešriuvienė) atidarė parodą, tarsi pirmoji prakalbino ir muzika prisotino Ovidijos darbu. Talentinga, darbšti, kūrybiška autorė yra daugelio tarptautinių, respublikinių konkursų laureatė, parodų dalyvė. Ovidija šį rugsėjį pradėjo mokytis antroje muzikos ugdymo programoje, panoro išmokti groti fortepijonu. Ši žinia nudžiugino jos gimnazijos klasės auklėtoją ir draugus.

Daug sveikinimų ir šiltų žodžių skambėjo autorei. Ovidijos mama Viktorija, taip pat buvusi dailės neformaliojo ugdymo programos ugdytinė, pasidžiaugė dukros gebėjimais, kruopštumu, padėkojo mokytojams, pasakė, kad jau nuo pradinių klasių ji nesiskyrė su dažais ir visada jų turėjo.... Pasidžiaugė ir meno mokykla, kuri jauki, renovuota, kurioje kiekvienas atėjęs randa vietą savo pomėgiams, gebėjimų ugdymui, kurioje dirba talentingi mokytojai, gebantys prakalbinti vaikų gebėjimus ir juos vystyti toliau.

Kuršėnų meno mokyklos direktorius Ramūnas Snarskis autorei įteikė padėkos ženklą „Mes kiekvienas didelis kaip lašas“, o direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Vaitekūnienė, dailės mokytojos Indira Zebčiukienė ir Dalia Jokubauskienė palinkėjo ugdytinei surengti ne vieną parodą, kurioje ji pati pagrotų pasirinktu instrumentu fortepijonu.

Pagal pateiktą medžiagą parengė Zigmas Ripinskis

Nuotraukos Ramūno Snarskio ir Zigmo Ripinskio

Informacija atnaujinta 2022-10-25 09:17

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}