Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KURŠĖNŲ KARATISTAI VASARĄ LEIDO SPORTUODAMI PAJŪRYJE

2022-08-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį baigėsi Lietuvos kiokušin karatė federacijos (LKKF) vasaros stovykla Palangoje.  Panaudojus dalį Šiaulių rajono savivaldybės projektų lėšų didžiausioje Lietuvoje organizuojamoje karatė stovykloje sudalyvavo 11 Kuršėnų kiokušin karatė klubo „DAO“ sportininkų iš kurių 2 merginos – Teodora Kaveckaitė ir Patricija Leščinskaitė – sėkmingai išlaikė egzaminus ir įgijo teisė užsirišti aukštesnę kvalifikaciją reiškiančius karatė diržus.

19 kartą sportininkų stovykla organizuojama mokinių poilsio stovykloje „Raganė“, stovykla vyko 3 skirtingose pamainose, kiekvienoje iš jų dalyvavo daugiau, nei po 250 įvairaus amžiaus sportininkų. Visose pamainose treniruotes, seminarus ir edukacines programas vedė aukščiausio lygio instruktoriai juodų diržų meistrai. Papildomai (vaikų amžiaus pamainose) edukacines programas vedė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai ir pajūrio gelbėtojai, kurie mokė ne tik saugaus elgesio vandenyje, bet ir kaip suteikti pirmąją pagalbą.

Tuo vasara nesibaigia, nes Lietuvos rinktinės kandidatų laukia papildomos stovyklos ir užduotys skirtos pasiruošti Europos čempionatui, kuris vyks šių metų lapkričio mėnesį Bulgarijoje. Tarp kandidatų į rinktinę šiais metais pateko 3 Valdemaro Mitkaus auklėtiniai: Vidmantė Petrulionytė, Julius Simonovičius ir Vakaris Kaveckas.

Visus norinčius prisijungti ir išbandyti šią sporto šaką bei susipažinti su Kuršėnų karatistai kviečiame tai daryti registruojantis į naujai komplektuojamas grupes nuo rugsėjo mėnesio.

Kuršėnų kiokušin karatė klubo „DAO“ informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-08-09 08:28

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}