Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KURŠĖNIŠKIŲ PAGAMINTI KALĖDINIAI NAMELIAI PAPUOŠ PREZIDENTŪROS EGLĘ

2022-11-16 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Artėjant nuostabiausioms metų šventėms, Lietuvos Respublikos pirmoji ponia Diana Nausėdienė kviečia mokinius, bendruomenes ir šeimas įsitraukti į „Jaukių namų“ akciją ir kurti kalėdinius eglutės papuošimus – simbolinius namukus. Namukai papuoš Prezidentūros kalėdinę eglę.

Kuršėnų dvaro rūmuose buvo susirinkę keliasdešimtis savanorių, kurie prisijungė prie akcijos ir kūrė kalėdinius namukus Prezidentūros kalėdinei eglei. Kūrybos procese dalyvavo atstovai iš dešimties įstaigų ir institucijų – Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro, Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro, Socialinių paslaugų centro, L. Ivinskio gimnazijos, Daugėlių progimnazijos, Kuršėnų meno mokyklos ir Kūrybos namų ir kt.

„Pati akcija vadinasi „Jaukūs namai“ ir joje yra paslėpta mintis, jog norisi, kad namų jaukumo šiluma būtų kiekvienuose namuose. Kurti grožį aplamai yra sveikintinas dalykas, na o vaikai kada gali prisijungti prie tokių akcijų yra didelis džiaugsmas ir laimė,“ – kalbėjo Lina Šukienė Šiaulių rajono savivaldybės Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro kultūrinės veiklos koordinatorė.

Kūrybos procesą prižiūrėjo ir daug naudingų patarimų dalino tradicinių amatų veiklų organizatorė Marytė Janulienė. Ji pažymėjo, jog iš Prezidentūros buvo gauta instrukcija kokie turėtų būti nameliai. Buvo prašoma juos pagaminti iš vilnos audinio, o dekoravimas paliktas kiekvieno kūrėjo išmonei.

Per dvi valandas buvo pagaminta trisdešimt spalvingų kalėdinių namelių, na, o juos į Prezidentūrą, kaip ir pernai, pasirūpins pristatyti Šiaulių rajono savivaldybė.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

*** Apie viešinimą dalyviai informuoti

 

Informacija atnaujinta 2022-11-16 13:10

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}