Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KURŠĖNAI VĖL FIGŪRUOJA FUTBOLO ŽEMĖLAPYJE

2019-04-30 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Po ilgos pertraukos Kuršėnai vėl pradėjo figūruoti šalies futbolo žemėlapyje - šiais metais Kuršėnų futbolo klubas „Venta“ iš rajono savivaldybės biudžeto gavusi 3 000 eurų finansinę paramą, jau siekia gerų rezultatų. Kovo mėnesį "Ventos“ komanda salės futbolo turnyre Naujojoje Akmenėje ir Šiaulių rajono salės pirmenybėse iškovojo pirmąsias vietas. Taip pat komanda užregistruota Šiaulių apskrities futbolo federacijoje (ŠAFF) III lygos pirmenybėse bei SHARP LFF taurėje. Į FK „Venta“ sugrįžo visi senieji Kuršėnų futbolininkai, o už komandos vairo stojo jau gerai Kuršėnams pažįstamas Virgerdas Kavolis, dirbęs klubo treneriu nuo 2002 iki 2012 metų. Komandos prezidentas - Vytis Audinis, sekretorius - Rolandas Tamošaitis, už informacinę sklaidą atsakingas Aivaras Dankis.

 

Komanda svajoja, kad galbūt pavyks vėl pakartoti įspūdingą pasiekimą, kuomet buvo nužygiuota iki penktojo etapo ir įveikti FK „Trakai“, tuo metu pirmosios lygos komanda, kuri po metų perėjo į A lygą

III etape (šešioliktfinalyje) į kovą įsijungs 8 A lygos komandos, įskaitant čempionų titulą ginantį Vilniaus „Žalgirio“ klubą.

Balandžio 25-ąją Daugėlių pagrindinės mokyklos stadione įvyko I-asis SHARP LFF taurės etapas, kur susitiko

Kuršėnų „Venta“ (Šiaulių AFF, III lyga) su Kaišiadorių „Baltais“ (Vilniaus RFS, III lyga).

Džiugu, kad rungtynes užklupęs lietus neišgąsdino futbolo išsiilgusių kuršėniškių - į stadioną, palaikyti savo miesto komandos, susirinko per 200 aistruolių.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba, stengtasi išsiaiškinti vienos ir kitos komandos silpnąsias gynybos, saugų linijų grandis. Pirmąją pamoką greičiau įsisavino svečių komandą, kuri jau 15 rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į Tomo Stanislovaičio ginamus vartus. „Ventos“ klubo žaidėjų neišmušo iš vėžių gan ankstyvas įvartis, priešingai kuršėniškiai aktyviau pradėjo spausti varžovus, ko pasekoje 31 pirmojo kėlinio minutę Daivaras Daujotas, iškilęs virš žaidėjų galvų, galva siunčia kamuolį į „Baltų“ vartus. Po įvarčio stadione nusirita džiaugsmo šūksniu banga, kuriuos iš paskos palydi senųjų „Ventos“ aistruolių komentarai „To kiekvieną dieną nepamatysi, vargu ar kas ir buvo matęs“. Paaiškinsime paprastai – vargu ar kas buvo matęs Daivaro įvartį galva. Džiaugsmas ilgai nesitęsia, 35 minutę Ričardas Stankus neleistinai stabdo į priekį išsiveržusį kaišiadoriškį – teisėjas kelia į viršų raudoną kortelę. Vos po kelių akimirkų „Baltai“ galingu smūgiu siunčia kamuolį tiesiai į vartų „devyniukę“, laiku ir vietoje sureagavęs Tomas Stanislovaitis atremia smūgį ir tuo pačiu paskutinę pavojingą pirmojo kėlinio ataką. Pirmojo kėlinio rezultatas 1-1.

Antrąjį kėlinį „Venta‘ pradeda mažumoje. Regis trenerio Virgerdo Kavolio tai neveikia, kuršėniškiai ir toliau aktyviai spaudžia savo varžovus. Beskaičiuojant paskutines 58-os minutės sekundes „Baltai“ pasinaudoja proga ir išveda savo komandą, rezultatas 1-2. Toliau rungtynės klostosi apylygiai, kol 65 minutę kaišiadoriškis stabdo „Ventos“ komandą neleistinai, prieš save išvysdamas geltoną kortelę. 72 min. Kaišiadorių komanda perskaito „Ventos“ gynybą ir pasinaudoję tinkama proga pasiunčia kamuolį į kuršėniškių vartus. Iki pat finalinio teisėjo švilpuko „Venta“, nenuleisdama rankų, kuria ataką po atakos, deja nei vienos iš jų realizuoti nepavyksta, skelbiama rungtynių pabaiga rezultatu 1-3.

Kitos Kuršėnų „Ventos“ rungtynės įvyko Šiaulių Gytarių dirbtinės dangos stadione, kuriame dėl pirmosios ŠAFF „Pavasario taurės“ vietos kuršėniškių komanda susitiko su „Kelmės FK-VJSM“ komanda. „Pavasario taurės“ turnyre „Venta“ iškovojo 2-ąją vietą.

 

 

 

 

FK „Venta“ ir Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Sutikimas fotografuoti ir viešinti gautas

 

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}