Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

KULINARINĖS KOVOS GEGUŽIUOSE DŽIUGINO BENDRUOMENĘ, KAIMYNUS IR SVEČIUS

2023-09-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Kaip ir kasmet, taip ir šį rudenį, Gegužių kaimo bendruomenės namų kiemelis aidėjo nuo bendruomenės narių ir svečių juoko, skleidėsi pačios geriausios emocijos. Gegužių kaimo bendruomenė įgyvendino Šiaulių rajono savivaldybės dalinai finansuojamą projektą „Kaimynų diena – kulinarinės kovos“. Šventės tikslas – tęsti jau pradėtą tradiciją švęsti kaimynų dieną drauge bei puoselėti šią tradiciją ateityje.

Prieš dvejus metus pirmą kartą buvo organizuota ši šventė labai pasiteisino ir sukvietė didžiulį būrį ne tik smalsuolių, bet ir smaližių, kurie kepė pyragus, sausainius ir jais vaišino vieni kitus, todėl bendruomenės valdybos nariai nusprendė nepraleisti šios šventės ir šiais metais.

Šventės atidarymo metu pirmininkas Rintautas Dambrauskas pasidžiaugė, kad Šiaulių rajono savivaldybės finansuotas ir kartu su bendruomenės nariais įgyvendintas projektas – multifunkcinės aikštelės atnaujinimas pasiteisino visu 100 procentų ir net daugiau, nes bendruomenės aikštelė visą vasarą buvo pilna sportuojančio jaunimo. Iškilmingai nukirpus šventės ir aikštelės atidarymo juostą, muzikinį sveikinimą bendruomenės nariams padovanojo Laura Remeikienė kartu su vaikų mylimomis Ana įr Elza. Kol vaikai džiaugėsi Lauros Remeikienės dainomis, tėveliai vaišinosi kava, gardumynais, šaltu šerbetu, nes oras tikrai visus tą dieną lepino.

Po iškilmingų ceremonijų sekė ne mažiau svarbus momentas – krepšinio varžybos 3x3, kurios ir tapo simboliniu aikštelės atidarymu, vasaros sezono uždarymu. Nors krepšinio varžybos vyko jau nuo pačio ryto, finalinėje kovoje susirungė dvi komandos: „Yra kaip yra“ ir „Redeam“ ir po įtemptos kovos griausmingais aplodismentais buvo pasveikinta „Redeam“ vaikinų komanda, kurie pasidžiaugė, jog jiems pernai šiose varžybose nepavyko nugalėti, tačiau šie metai buvo kur kas sėkmingesni!

Bet čia buvo dar tik šventės pradžia! Visos linksmybės prasidėjo, kuomet šventės vedėja Rasa pakvietė ir vaikus ir tėvelius pažaisti smagių žaidimų aikštelėje, o mažyliai dūko su pelyte Mine, pūtė muilo burbulus ir gražino savo veidukus.

Skambant jaukiai muzikai, vaikams klegint nuo juoko, kompetentinga komisija ragavo kaimynų iškeptų pyragų, vertino skaniausius ir išrinko nugalėtojus. Šiais metais buvo paskelbtos šios pyragų rinkimų kategorijos: gardžiausias pyragas, abejingų nepaliekantys keksiukai, išskirtinai skanus desertas, vaikiškas kūrinys (vaikai buvo apdovanoti visi), gardžiausias užkandukas, nepaliekantis abejingų patiekalas bei komisijos sugalvota nominacija – estetiškiausias desertas. Desertus ir ne tik atsinešė tiek Gegužių gyventojai, tiek svečiai.

„Šventės, vykstančios bendruomenėje, labai suartina bendruomenės narius, jų metu susirandame naujų draugų, atrandame naujų kaimynų, o taip pat labai smagu, kad į bendruomenės šventes atvyksta ir kitų bendruomenių nariai, kurie pasidžiaugia, kaip pas mus smagu ir jauku gyventi Gegužiuose“, – sakė „Gardžiausio pyrago“ nominacijos nugalėtoja Karolina.

Bendruomenės pirmininkas Rintautas Dambrauskas pasidžiaugė, kad kasmet į šventę vis daugiau atvyksta jaunuolių, kurie noriai prisideda prie švenčių organizavimo, tačiau be senųjų bendruomenės narių šventės neįsivaizduojamos. Jie mūsų istorija, jie žino kiekvieną kaimo kampelį ir kaskart atėję į šventę pasidalina vis kitais smagiais prisiminimais. Taip susibūrę pabendrauti mes tampame draugiškesni, dažniau sveikinamės vieni su kitais, dažniau šypsomės, o kas svarbiausia – esame ir saugesni. Nes turėti gerus kaimynus svarbiau nei turėti gerą apsaugos tarnybą.

Gegužių bendruomenės informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-09-15 10:19

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}