Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

JUBILIEJAUS PROGA SVEIKINIMAI TRENERIUI ANTANUI GRICIUI

2019-06-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis

Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos tarybos posėdyje pagerbtas šešiasdešimties sulaukęs kūno kultūros mokytojas Antanas Gricius. Jo pasiekimai ugdant jėgos sporto šakų atstovus žinomi ne tik Kuršėnuose, bet ir Lietuvoje ir užsienyje. Antaną Gricių pasveikinti susirinko visas gimnazijos mokytojų kolektyvas. Jų vardu jubiliatą pasveikino gimnazijos tarybos pirmininkė Leonida Lukaitė.

 

Gimnazijos direktorius Albinas Jokubauskas perskaitė Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėkos raštą ir įteikė jį dėkodamas už gimnazijos vardo garsinimą ir jaunųjų atletų ruošimą.

Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius įteikė Antanui Griciui LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus padėkos raštą ir pažymėjo, jog Kuršėnai turi tris visiems žinomus atributus – Kuršėnai yra puodžių ir keramikų miestas, Kuršėnai turi garsųjį Kuršėnų vyniotinį, ir dar Kuršėnai garsėja, kaip jėgos sporto šakų sportininkų miestas. Būtent prie jėgos trikovės, virvės traukimo, rankų lenkimo ir štangos kėlimo sporto šakų plėtojimo daug yra prisidėjęs Antas Gricius. Jis yra išugdęs ne vieną Lietuvos čempioną, Europos ir pasaulio čempionatų prizininką.

Antaną Gricių su gražiu jubiliejumi pasveikino LR Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roma Albrikienė, kūno kultūros mokytojas ekspertas Juozas Savickas.

 

Zigmas Ripinskis

* Gautas sutikimas viešinti

 

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}