Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

INFORMACIJA DĖL MOBILAUS PATIKROS PUNKTO KURŠĖNUOSE

2021-09-30 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Kuršėnų mobilus punktas įsikūręs Gedimino g. 1A (aikštelėje priešais Kuršėnų kaimiškąją seniūniją ir restoraną „Romuva“).

Mobilusis punktas dirba: I-III-V nuo 8.00 iki 12.00 val.

PRIMENAME, kad Kuršėnų mobiliame patikros punkte atliekami šie tyrimai:

PGR tyrimas, profilaktinis greitasis antigeno testas ir serologiniai tyrimai antikūniams nustatyti.

Registracija į Mobiliuosius punktus šalyje koordinuoja Karštoji linija, todėl ir į Šiaulių rajono Kuršėnų mobilųjį punktą registracija vykdoma internetu, užpildžius specialią anketą interneto tinklapyje 1808.lt. 

Jei neturite galimybių registruotis internetu, registraciją per 1808.lt gali patvirtinti kitas žmogus, kuris turi elektroninį parašą patvirtinantį asmens tapatybę arba kreipkitės[i] į savo šeimos gydytoją.

Gavus Karštosios linijos SMS žinutę apie registracijos laiką ir vietą, svarbu ją išsaugoti ir atvykus į Mobilųjį punktą pateikti tyrimą atliekančiam darbuotojui!

Registracijos atšaukimo tvarka:. Jums reikia tik išsiųsti elektroninį laišką adresu info@1808.lt nurodant šią informaciją: atšaukiamos registracijos datą, laiką, Nr., registruoto asmens vardą, pavardę. Įvykdžius tyrimo atšaukimo registraciją, 1808 operatorius patvirtina, kad registracija atšaukta.

Kuršėnų Mobilus punktas padidino savo pajėgumus dėl ženkliai išaugusio visuomenės poreikio išsitirti dėl Covid-19 ligos ar profilaktiškai. Registracija visam spalio mėnesiui patvirtinta, kviečiame visus aktyviai registruotis!

Primename, kad papildomą informaciją dėl tyrimų Mobiliuose punktuose, galite rasti tinklapyje  www.1808.lt arba skambinant į Karštąją koronaviruso liniją telefono numeriu 1808.

Iškilus klausimų dėl mobilaus punkto darbo organizavimo, galite susisiekti su Kuršėnų mobilaus punkto koordinatoriumi telefonu 8 613 58372.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

[i]

Informacija atnaujinta 2021-09-30 14:20

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}