Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GYVENTOJŲ DĖMESIUI! KVIEČIAME PASINAUDOTI GALIMYBE PASISKIEPYTI BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS, KVIEČIAME SU VISAIS DALINTIS ŠIA SVARBIA INFORMACIJA!

2021-06-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Gyventojų dėmesiui! Siekiant, kad vakcinos nuo Covid-19 ligos pasiektų kuo daugiau mūsų rajono žmonių, kviečiame pasinaudoti galimybe savo skiepą gauti jau dabar. Kviečiame registruotis Jums patogiu būdu arba atvykti be išankstinės registracijos, rinktis savo pageidaujamą vakciną, taip pat vakcinacijos vietą ir laiką!

  • ŠIAULIŲ RAJONO vakcinacijos centras šiuo metu turi trijų gamintojų vakcinų („Comirnaty“, (gamintojas „BioNTech/ Pfizer“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“).
  • KVIEČIAME REGISTRUOTIS visus 12 + metų ir vyresnius asmenis savo pasirinktai vakcinai interneto svetainėje https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine, registracija vyksta ir trumpuoju numeriu 1808 arba Šiaulių rajono vakcinacijos centro telefonu  8 675 65595 (darbo dienomis  nuo 7.00 val. iki 19.00 val.).
  • KASDIEN, darbo dienomis- nuo 9.00 val. iki 17.00 val. galite vakcinacijai atvykti ir BE IŠANKSTINĖS registracijos, Kuršėnų poliklinikoje adresu J. Basanavičiaus g. 18, Kuršėnai, Šiaulių r.

  • PAPILDOMAI informuojame, kad šį ketvirtadienį (birželio 17 d.) visoje Lietuvoje organizuojamas visuotinas gyventojų skiepijimas be registracijos. Šią dieną vakcinacijos centre galite vakcinuotis nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

PRIMENAME, kad nuo 12 metų galima skiepytis tik gamintojo ,,Comirnaty“ vakcina. Plačiau: Pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus (patikslinta) | Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (lrv.lt)

12-15 metų asmenų skiepijimas:

  • Nuo pirmadienio (birželio 14 d.) galima 12 m. ir vyresnių gyventojų registracija skiepijimui Comirnaty (Pfizer-BioNTech) vakcina;
  • Tėvai arba globėjai internetu arba telefonu gali registruoti vaikus skiepijimui;
  • Į vakcinavimo centrą 12-15 m. vaiką turi atlydėti bent vienas iš tėvų (globėjų) ir toks atvykimas laikomas sutikimu;
  • Raštiško sutikimo nereikia;

Nuo 18 metų galima rinktis visas šiuo metu Lietuvoje naudojamas vakcinas.

Atvykstant į vakcinacijos centrą su savimi BŪTINA TURĖTI ASMENS DOKUMENTĄ!

SVARBU! Pasiskiepiję gyventojai, praėjus numatytam laikui po vakcinos, gali gauti galimybių pasą, su kuriuo galima laisviau naudotis įvairiomis paslaugomis. Galimybių pasą parsisiųsti galima iš svetainės gpasas.lt. Galimybių pasą taip pat gali gauti COVID-19 persirgę arba neigiamą testo rezultatą turintys asmenys. Daugiau informacijos čia: Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija.

Be to, Europos Sąjungoje bei Šengeno erdvės valstybėse nuo liepos 1 d. veiks ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas, kuris leis paprasčiau kirsti valstybių sienas ir apsistojus kitoje šalyje pasinaudoti numatytomis laisvesnėmis priemonėmis. Lietuva viena iš pirmųjų jau suteikia savo gyventojams galimybę pasinaudoti šiuo pažymėjimu. Kaip skelbė SAM, pirmieji 300 tūkst. pažymėjimų e.sveikata platformoje jau buvo sugeneruoti šios savaitės pradžioje, toliau darbai vyksta etapais. Numatoma, kad visa informacija apie vakcinuotus, persirgusius ar tyrimus atlikusius asmenis bus sukelta per dvi savaites.

Daugiau informacijos čia: SAM informacija

Informacija atnaujinta 2021-06-16 08:23

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}