Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GRUZDŽIŲ UGNIAGESIŲ KOMANDAI – MODERNUS AUTOMOBILIS

2022-06-22 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Gruzdžių komandoje surengta šventė – pristatytas modernus automobilis Mersedes Benz 1729AK. Iškilmingame renginyje Gruzdžiuose dalyvavo visų rajono komandų ugniagesiai ir jų vadovas – Šiaulių rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Rolandas Spulginas. Jis Gruzdžių komandos skyrininkui Aidui Kaspučiui įteikė Mersedes Benz 1729AK automobilio raktelius.

Pasveikinti rajono ugniagesių šio išskirtinio įvykio proga atvyko Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, Gruzdžių seniūnė Nijolė Bagdonavičienė. Taip pat dalyvavo Kuršėnų komandos viršininkas Ričardas Kazlauskas, Joniškio rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Virginijus Vasiliūnas ir kiti.

Šventėje dalyvavo garbūs svečiai – Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis, valdybos ugniagesių kapelionas, Gruzdžių Švč. Trejybės parapijos klebonas kunigas Donatas Klimašauskas pašventino naujai įsigytą automobilį bei palaimino rajono ugniagesius.

Šiaulių rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Rolandas Spulginas pasidžiaugė, kad atsinaujina ugniagesių automobilių parkas, o lėšų iš biudžeto šiam labai reikalingam pirkiniui skyrė Šiaulių rajono savivaldybė.

Savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis pasidžiaugė, kad kasmet iš rajono biudžeto yra skiriama lėšų gerinti rajono ugniagesių darbo sąlygas.

Mero pavaduotojas Česlovas Greičius padėkojo rajono ugniagesiams už tarnystę rajono gyventojams ir palinkėjo, kad šis automobilis visada būtų pasirengęs, bet kuo mažiau prireiktų jo paslaugų ir rajono gyventojus aplenktų nelaimė. Mero pavaduotojas Gruzdžių ugniagesių komandai įteikė dovanų su Šiaulių rajono savivaldybės simbolika.

Gruzdžių seniūnė Nijolė Bagdonavičienė padėkojo už gerą darbą ir įteikė komandai, gražiai tvarkančiai savo aplinką, kiemo puošmeną – hortenzijos sodinuką.

Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis pasidžiaugė, kad pavyko nupirkti labai gerą automobilį, kurio puikus pravažumas, įmontuota moderni įranga, hidraulinė „gervė“. Viršininkas Kęstutis Bautronis pasidžiaugė, kad su tokiu automobiliu Gruzdžių komandos ugniagesiai galės gyventojams gelbėti ne tik gaisruose, bet ir autoavarijose. Jis įteikė Gruzdžių komandai simbolinį suvenyrą, simbolizuojantį gelbėtojų misiją.

Ugniagesių kapelionas Donatas Klimašauskas pašventino naująjį rajono ugniagesių pirkinį melsdamas Dievo, kad ugnis nenaikintų žmonių turto ir neatimtų jų gyvybių, kad Dievas globotų visus ugniagesius, kurie tarnauja savo artimui.

Naujasis ugniagesių automobilis yra galingas, gero pravažumo – keturiais varančiais ratais, vandens talpa – 5 kubiniai metrai. Automobilis pagamintas 1992 metais, į jį naujai sumontuota moderni gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbų įranga. Automobilis kainavo 55 tūkst. eurų.

„Greitas ir galingas automobilis – labai reikalingas, nes Gruzdžiai nutolę nuo Šiaulių, Šakynos, Meškuičių apie 20 kilometrų, tokiam atstumui įveikti reikia laiko. O senasis Gruzdžių komandos automobilis ZIL131 – nė iš tolo negali prilygti Mersedes Benz, net jeigu jis ir pagamintas 1992 metais. Mūsų ZIL‘ą, skubantį į gaisrą, ūkininkai aplenkdavo su traktoriais...“, – sakė Šiaulių rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Rolandas Spulginas.

Svečiams ugniagesiai pademonstravo automobilio galimybes, parodė, kaip veikia hidraulinė „gervė“.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos (daugiau nuotraukų - socialinio tinklo Facebook Šiaulių rajono savivaldybės paskyroje)

Informacija atnaujinta 2022-06-22 12:13

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}