Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GRUZDŽIŲ SENIŪNIJOS ŽMONĖS PAGAL SAVIVALDYBĖS FINANSUOJAMĄ PROJEKTĄ KELIAVO Į VANDENS PARKĄ

2022-05-30 Komentarai (1) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Gruzdžių seniūnija dalyvavo ES projekte „Parama maisto produktais ir higienos prekėmis II“ NR. EPSF-2020-V-07-01, papildomų priemonių įgyvendinimo programoje, kurį vykdo Šiaulių rajono savivaldybė.

2022 m. gegužės 28 d. mišri maisto ir higienos prekių gavėjų grupė vyko į nuotaikingą ir turiningą išvyką į Jūrmalos vandens atrakcionų parką.

Anksti ryte iš Gruzdžių miestelio išvykome į kelionę. Vandens parkas yra Latvijoje, Jūrmalos mieste, ant Lielupės kranto. Šis vandens atrakcionų parkas yra didžiausias visoje Šiaurės Europoje, jo bendra teritorija – 11500 kv. m, visų baseinų bendra talpa siekia 1942 kub. m. Vandens parke yra daugiau negu 40 įvairių atrakcionų. Todėl bet kokio amžiaus lankytojas galėjo susirasti sau ką nors tinkamo. Tai buvo  puiki vieta pailsėti ir patirti nuotykių, visiems keliavusiems. Vandens parke galėjome sušilti keturiose skirtingose pirtyse, mėgautis kontrastinėmis procedūromis, vandens ir oro masažų srovėmis, pėdoms skirtomis voniomis, druskos kambariu, infraraudonųjų spindulių šildytuvu ir deguonies vonia. Po maudynių grožėjomės banguojančia jūra, pasivaikščiojome pajūrio miesto gatvėmis. Suteikę naujų pojūčių kūnui ir sielai, grįžome namo.

Kelionė buvo finansuojama iš projekto lėšų.

Projektą įgyvendino specialistė socialiniam darbui Kristina Stropė

Informacija atnaujinta 2022-05-30 16:31

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}