Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GRUZDŽIŲ AMBULATORIJA PRISTATĖ VEIKLĄ IR VYKDOMĄ PROJEKTĄ

2022-07-19 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2022 m. liepos 15 d. VšĮ Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorijos direktorė Zita Jablonskienė sukvietė ambulatorijos darbuotojus, Gruzdžių bendruomenės atstovus, rajono savivaldybės vadovus, kuriuos atstovavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaitkus, Šiaulių rajono socialinių paslaugų centro vadovę Danguolę Kraskauskienę ir jos vadovaujamus specialistus pristatyti veiklą ir projektus, kuriuos ambulatorija sėkmingai įgyvendino ir vykdo.

„Galime pasidžiaugti, kad per penkerius metus įstaigos veikla papildyta net keliomis papildomomis licencijomis – kineziterapija, paliatyviąja slauga – slaugos paslaugomis namuose, burnos higienos ir protezavimo paslaugomis. Kol kas protezavimui licenciją turime, bet jos dar teikti nepradėjome analizuosime gyventojų poreikius“, – susirinkusiems pasakojo ambulatorijos vadovė Zita Jablonskienė.

Prisiminta, kad per penkerius metu gerokai pasikeitė ir pats ambulatorijos pastatas – suremontuotos patalpos, apšiltintas pastatas ir pamatai, vyksta rūsio patalpų remontas.

Zita Jablonskienė pasidžiaugė, kad prie šių labai svarbių darbų lėšomis prisidėjo Šiaulių rajono savivaldybė.

„Šiaulių rajono savivaldybės vadovai mus išgirdo ir esame labai dėkingi, kad buvo skirta Savivaldybės biudžeto lėšų labai svarbiems darbams Gruzdžių ambulatorijoje“, – sakė jos vadovė Zita Jablonskienė.

Ambulatorijos vadovė pasidžiaugė, kad 2022 metų pradžioje pradėjo vykdyti labai reikalingą gyventojams projektą – „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šiaulių rajone“, kuris finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis programoje Sveikata". Projekto metu teikiamos ankstyvosios intervencijos paslaugos besilaukiančioms mamoms nėštumo metu, pagimdžius ir iki kol vaikai sulauks 2 metų amžiaus. Didžiausias dėmesys šiame projekte skiriamas socialinės rizikos šeimoms ir jose augantiems vaikams.

Projekte dirba ambulatorijos specialistė Aurelija Liaudinskienė, glaudžiai bendradarbiaujama su Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centru, vadovaujamu direktorės Danguolės Kraskauskienės. Į projektą įsijungė Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės Edita Zdanienė ir Sonata Daukintienė bei socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis Aušra Pranckuvienė, Laura Juočinskienė ir Ausma Taurinskienė, kurios lanko besilaukiančias ar kūdikio susilaukusias šeimas, teikia joms pagalbą. Nemažai šeimų, laukiančių ar jau susilaukusių kūdikio, patiria tam tikrą nerimą dėl nežinomybės, iškylančių klausimų. Šeimų lankymo specialistė atvyksta į šeimos namus, - taip tėvams suteikiamas saugumo jausmas, padedama, paaiškinama.

Projekte dirbančios socialinės darbuotojos akcentavo, kad situaciją šeimose bei kūdikio raidą iš arti matantis socialinis darbuotojas ir sveikatos priežiūros specialistas yra puiki komanda, teikianti tėvams paramą, reikalingą užtikrinat tinkamą vaikų sveikatą, jų priežiūrą ir auklėjimą, ugdant šeimų sąmoningumą bei atsakomybę už jų pačių ir vaikų sveikatą bei saugumą.

Susitikimo metu pasidžiaugta Gruzdžių ambulatorijos ir Šiaulių rajono socialinių paslaugų centro ir šių įstaigų darbuotojų bendradarbiavimu, greitu specialistų reagavimu į kilusius sunkumus, realia pagalba šeimoms ir jose augantiems vaikams.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Vaitkus pasveikino Gruzdžių ambulatorijos vadovę ir darbuotojus sėkmingai vykdant veiklą, įgyvendinamus rajono gyventojams labai reikalingus projektus.

Ambulatorijos darbuotojus pasveikino tarybos narys Algis Mačiulis, Gruzdžių gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas, Gruzdžių seniūnė Nijolė Bagdonavičienė ir jos pavaduotoja Gražina Slavikienė, Gruzdžių krašto bendruomenės atstovai, taip pat gyventojai, gaunantys paslaugas pagal šį šeimų lankymo projektą.

Šventės metu taip pat buvo pristatytas automobilis, įsigytas teikti paslaugas pagal projektą „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šiaulių rajone“.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-10-26 14:03

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}