Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

GEGUŽIŲ KAIME ĮGYVENDINTAS DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO PROJEKTAS – REKONSTRUOTA SPORTO AIKŠTELE

2023-05-25 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono savivaldybės gyventojai, vietos bendruomenės jau kelerius metus aktyviai įsijungia į dalyvaujamojo biudžeto projektų teikimą ir jų įgyvendinimą. Dalyvaujamasis biudžetas gyventojams suteikia galimybę patiems iškelti ir siūlyti idėjas Savivaldybei, balsuodami gyventojai patys išrenka labiausiai patikusius projektus (sprendimus), kuriuos savivaldybė vėliau įgyvendina.

Gegužės 21 d. į jau įgyvendintą dalyvaujamojo biudžeto projekto pristatymą pakvietė Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Gegužių kaimo bendruomenė. Gegužių kaime baigtas vykdyti projektas „Sporto aikštelės rekonstrukcija Gegužių kaime“.  Gegužių kaimo bendruomenės pateiktas sporto aikštelės įrengimo projektas surinko 202 gyventojų balsus ir buvo pripažintas nugalėtoju.

Anot Gegužių kaimo bendruomenės pirmininko Rimtauto Dambrausko, sporto aikštelės rekonstrukcijos projektas buvo parengtas 2017 metais, bet tada nebuvę lėšų jį realizuoti.

Dabar dalyvaujamojo biudžeto dėka aikštelė rekonstruota. Čia gali treniruotis ir rungtis krepšinio, tinklinio, lauko teniso ir kitų sporto šakų sportininkai. Aikštele gali naudotis visi Gegužių kaimo gyventojai ir svečiai.

Simbolinę aikštelės atidarymo juostelę perkirpo bendruomenės pirmininkas Rimtautas Dambrauskas ir Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis, kuris bendruomenei šia proga įteikė labai sportiškų dovanų dovanas – krepšinio, tinklinio kamuolių, lauko teniso rakečių ir kamuoliukų.

„Gerai, kad Savivaldybėje vykdoma dalyvaujamojo biudžeto priemonė, kuria gali pasinaudoti visi rajono gyventojai. Į 2022 metų kvietimą atsiliepė net 15 pretendentų, o daugiausia balsų gavo būtent Gegužių kaimo bendruomenės projektas, todėl ir buvo rekonstruota būtent Gegužių sporto aikštelė“, – kalbėjo Eimantas Kirkutis, Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras.

Sporto aikštelę išbandyti atvyko krepšinio klubo „Šiauliai“ jaunimas, kuris susirungė su Gegužių kaimo jaunaisiais krepšininkais. Žiūrovai aistringai palaikė abi komandas, nes svarbiausia gera nuotaika ir pati šventė.

Sporto aikštelės atidarymo šventė sutapo su tradicine Gegužių kaimo kaimynų diena, kurioje gyventojai vaišinasi kaimynų iškeptais pyragais ir tortais. Skanėstai yra vertinami ir kaimynai išrenka gardžiausius, o nugalėtojai apdovanojami padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Pyragų puotą vainikavo vaikams suruoštos atrakcijos ir žaidimai.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Informacija atnaujinta 2023-05-25 11:38

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}