Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

EUROPOS ČEMPIONATO BRONZOS MEDALININKUI IR JO TRENERIUI – MERO PADĖKOS IR VADOVŲ SVEIKINIMAI

2022-06-30 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Birželio 29-ąją Šiaulių rajono savivaldybėje buvo pagerbti 2022 metų Europos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionato bronzos medalininkas Eimantas Andriuška ir jo treneris Gediminas Jonuškis ir įteiktos Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro padėkos bei Savivaldybės dovanos.

Mero padėka Eimantui Andriuškai, Kuršėnų sporto mokyklos ir sporto klubo „Dvikova“ sportininkui, įteikta „už aukštus sportinius rezultatus ir iškovotą trečią vietą 2022 metų Europos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionate, Šiaulių rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir Europoje bei ryžtą aktyviai sportuoti ir siekti aukščiausių įvertinimų bei sportinio meistriškumo“.

O jo treneriui Gediminui Jonuškiui – Kuršėnų sporto mokyklos treneriui ir sporto klubo „Dvikova“ prezidentui – „už graikų – romėnų imtynių 2022 metų Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtojo paruošimą, nuolatinį aktyvų darbą su jaunaisiais Šiaulių rajono sporto talentais ir nuoširdų indėlį populiarinant sveikatingumą ir aktyvų gyvenimo būdą Šiaulių rajone“.

Su pergale atletą ir jo trenerį pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, jo pavaduotojas Tomas Vaitkus, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Čeponis.

Jau skelbėme, kad Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinis kuršėniškis Eimantas Andriuška birželio 17-ąją Vilniaus tarptautiniame oro uoste Lietuvos imtynių sporto elito buvo pasitiktas su didžiuliu džiaugsmu ir sveikinimais – kuršėniškis graikų-romėnų imtynininkas į Lietuvą iš Bukarešte (Rumunija) vykusio Europos jaunių imtynių čempionato parvežė bronzos medalį. Šešiolikmetį sportininką čempionatui ruošė Kuršėnų sporto mokyklos mokytojas metodininkas, graikų-romėnų imtynių treneris Gediminas Jonuškis ir šiaulietis, garsus imtynininkas, Šiaulių sporto gimnazijos graikų-romėnų imtynių treneris Laimutis Adomaitis.

Lietuvos imtynių federacija, treneriai džiaugėsi, kad Eimanto Andriuškos iškovotas Europos jaunių imtynių čempionato bronzos medalis šioje amžiaus grupėje yra po penkerių metų pertraukos.

Grįžus iš Europos čempionato Eimantui Andriuškai teko gydytis ausies traumą. Kuršėniškis Eimantas Andriuška graikų-romėnų imtynių sporte yra jau dešimt metų, pradėjo sportuoti 6-erių, o 16-os jau tapo Europos čempionato trečios vietos laimėtoju.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-06-30 12:34

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}