Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

EPIDEMIOLOGINĖ SITUACIJA ŠIAULIŲ RAJONE 2020-10-12

2020-10-12 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

 

PRIMENAME: ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS REKOMENDACIJOS

Spalio 6 dieną vykusiame Šiaulių rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) buvo svarstomi keli rajono gyventojams aktualūs klausimai: dėl asmenų skaičiaus (susibūrimų) ribojimo savivaldybės teritorijoje esančiose įmonėse, įstaigose, organizacijose, viešose vietose; dėl ligonių / asmenų lankymo ribojimų savivaldybės pavaldžiose stacionarias sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose bei socialinės globos įstaigose; dėl švietimo įstaigų veiklos ribojimo / ar perorganizavimo į nuotolinį ugdymą bei dėl gyventojų kelionių ir transporto priemonių judėjimo ribojimo.

Primename, kad ESK nutarė, rekomenduoti riboti asmenų skaičių (susibūrimų) savivaldybės teritorijoje esančiose įmonėse, įstaigose, organizacijose, viešose vietose, laikantis visų apsaugos priemonių reikalavimų.

Taip pat nutarta rekomenduoti riboti ligonių / asmenų lankymą 1 kartą per savaitę savivaldybės pavaldžiose stacionarias sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose bei socialinės globos įstaigose kuriose nėra nustatytų susirgimų COVID-19, ir tik atskirose izoliuotose patalpose,  laikantis visų apsaugos priemonių reikalavimų. Taip pat vykdyti Nacionalinės visuomenės sveikatos centro reikalavimus nedelsiant, savivaldybės pavaldžiose stacionarias sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose bei socialinės globos įstaigose esant nustatytiems susirgimams COVID-19. O priimami sprendimai vykdomi laikotarpiu, kai Šiaulių rajono savivaldybė yra įtraukta į padidintos rizikos savivaldybių sąrašą.

ESK posėdyje taip pat buvo nutarta, kad ugdymo įstaigos vadovas, gavęs raštą/nurodymą iš NVSC, nedelsiant vykdo visas NVSC rekomendacijas ir nurodymus, priima įsakymus dėl ugdymo proceso organizavimo ir informuoja Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių bei Savivaldybės administraciją.

Svarstyta ir dėl gyventojų kelionių ir transporto priemonių judėjimo ribojimo bei nutarta rekomenduoti vykdyti LR Sveikatos apsaugos ministro-Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo rekomendacijas, laikytis visų apsaugos priemonių reikalavimų.

Taip[ pat primename, kad nuo rugsėjo 24 d. Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje atšaukti ar vėlesniam laikui atidėti visi Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje suplanuoti tiek komerciniai, tiek nekomerciniai renginiai ir pavesta neplanuoti naujų renginių iki Šiaulių rajonas bus įtrauktas į didėlės rizikos savivaldybių sąrašą.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

 

Informacija atnaujinta 2020-10-12 16:19

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}