Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ KOMISIJA SVARSTĖ CIVILINĖS SAUGOS IR MAUDYMOSI VIETŲ KLAUSIMUS

2022-05-12 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

2022 m. gegužės 11 d. Šiaulių rajono ekstremalių situacijų komisija, vadovaujama Savivaldybės administracijos direktoriaus Gipoldo Karklelio, svarstė klausimus, susijusius su gyventojų švietimu civilinės saugos klausimais, kalbėta dėl slėptuvių ir kolektyvinės apsaugos statinių tinklo bei civilinės saugos pratybų organizavimo Šiaulių rajone. Aptartas ir pasirengimas maudymosi sezonui Šiaulių rajone.

Gyventojų švietimo civilinės saugos klausimais kalbėjęs Jonas Kiriliauskas, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyr. specialistas, drauge su seniūnijų seniūnais nutarė iki š. m. birželio 1 d. išsiaiškinti bendruomenių poreikį išklausyti paskaitas civilinės saugos klausimais ir esant poreikiui pateikti Savivaldybės administracijai datą ir laiką, kada galima būtų jas skaityti. Seniūnai įpareigoti pateikti informaciją apie seniūnijose esančius pastatus, kuriuos galima pritaikyti kaip kolektyvinės apsaugos statinius arba priedangas.

Svarstant klausimą dėl pasirengimo maudymosi sezonui Šiaulių rajone nutarta sudaryti paplūdimių tikrinimo komisiją ir iki š. m. birželio 1 d. patikrinti paplūdimių ir maudyklių būklę, tikrinti vandens kokybę maudymosi sezono metu, o tikrinimo rezultatus skelbti rajono gyventojams.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-05-12 14:20

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}