Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DAUGĖLIŲ STADIONE – NEĮGALIŲJŲ SPORTO ŠVENTĖ "AŠ, SPORTAS IR NEGALIA“

2023-09-19 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Daugėlių stadione surengta tradicinė neįgaliųjų sporto šventė, kurioje dalyvavo gausus būrys sportiškų ir aktyvių neįgaliųjų organizacijos narių iš visos Lietuvos ir svečiai iš Latvijos, o daugiausiai medalių pelnė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos narių. Organizatoriai dėkojo Šiaulių rajono savivaldybės merui Česlovui Greičiui  ne tik už visokeriopą pagalbą, bet ir neįgaliųjų palaikymą.

Sporto šventėje dalyvavo dešimt suaugusių ir viena jaunimo komanda iš Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro. Šventėje dalyvavo ir Latvijos Respublikos Bauskės miesto neįgaliųjų komanda.

Daugiausia medalių iškovojo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas ,,Atgaiva“, antri – Radviliškio neįgaliųjų draugijos, treti – VŠĮ Kėdainių neįgaliųjų reabilitacijos ir sporto centras.

Neįgalieji savo jėgas išbandė 10 rungčių. Šiemet į varžybas įtraukta nauja rungtis ,,Šulinys“. Šioje rungtyje dalyvavo daugiausiai sportininkų. Antra mėgstamiausia rungtis – ,,Golfas“.

Sporto šventę surengti padėjo Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla, ,,Šiaulių energija“, ,,Baristų duona“. Visus dalyvius pamaitino VĮ Kuršėnų politechnikos mokykla.

Neįgalieji ne tik rungėsi, bet ir džiaugėsi suėję drauge, dalinosi įspūdžiais.

Kas laimėjo nėra taip svarbu, svarbiausia draugystė, bendravimas.

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos informacija

Organizatorių nuotraukos

Informacija atnaujinta 2023-09-19 14:30

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}