Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DAUGĖLIŲ MOKSLEIVIAI KELIAVO ,,SAVĘS PAŽINIMO TAKAIS“ Į UŽVENTĮ

2021-10-15 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Kuršėnų Daugėlių progimnazija dalyvauja projekte ,, Savęs pažinimo takais“. Projektą finansuoja Šiaulių rajono savivaldybė. Šis projektas skirtas paauglių saviraiškai ir bendruomeniškumui skatinti. Projekto koordinatorė, psichologo asistentė I. Ramanauskienė bei aštuntokų auklėtojos R. Rupšienė, D. Janušauskienė, bibliotekininkė J. Bartkevičienė.

Svarbus projekto etapas – spalio 12 d. edukacinė išvyka į Užventį.  O čia visų laukė  pažintis su teatro studija ,,Pepinukas“ (teatro režisierė ir vadovė O. Granickienė). Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su jaunaisiais aktoriais, kurie vaidino ,, Pelenę“, daug emocijų suteikė scenos žaidimai, padedantys ugdyti jų saviraišką, savęs pažinimą kitoje erdvėje. Turininga ir įdomi integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka apie to krašto šviesuolius (Žemaitė, Šatrijos Ragana, P. Višinskis, J. Smilgevičius) vyko muziejuje (gidė M. Knyzelienė).  Tada  visi  žygiavo pažintiniu Užvenčio taku, nuklotu auksiniais rudens lapais, grožėjosi parko skulptūromis ir t.t.

Projektas bus tęsiamas, tačiau ši kelionė  suteikė mokiniams galimybę iš arčiau pažinti vieniems kitus bei savo emocijas,  mokytis komandinio darbo,  saviraiškos būdų.

Lietuvių kalbos mokytoja Dalė Janušauskienė

Projekto nuotraukos

Informacija atnaujinta 2021-10-15 14:59

Komentarai

Vardas
El. paštas
name
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}