Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DARBO RINKOS DIENA – ŠIAULIŲ RAJONO BUBIŲ SENIŪNIJOJE

2022-10-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Užimtumo tarnybos (UT) Šiaulių klientų aptarnavimo departamentas, aptarnaujantis 11 savivaldybių su 101 seniūnija, iš kurių 7 savivaldybės yra Šiaulių apskrityje, su Darbo rinkos dienomis jau suka antrą ratą. Darbo rinkos diena vyko ir Šiaulių rajono Bubių seniūnijoje, dalyvaujant ne tik 50-čiai bedarbių su vos ne 10-čia darbdavių, bet ir UT Šiaulių klientų aptarnavimo departamento direktoriui Raimundui Šukiui, Šiaulių rajono mero pavaduotojui Česlovui Greičiui, seniūnui Vytautui Slabiui, Šiaulių AVMI atstovams. Salė buvo pilnutėlė, ne visiems užteko sėdimų vietų.

Bubių seniūnijoje registruotas nedarbo lygis yra 8,2 %, kuris atitinka Šiaulių rajono nedarbo lygį, o didžiausias – 10,8 proc. – nedarbas registruotas Kuršėnų miesto seniūnijoje. Nuo metų pradžios fiksuojamas nedarbo mažėjimas. Vadinasi, gyventojai įsidarbina, juda, aišku, ir darbų sezoniškumas įtakoja.

Šiaulių rajono mero pavaduotojas Č. Greičius, ne pirmą kartą dalyvaujantis Šiaulių apskrities renginiuose dėl neapskaityto nedarbo rizikos mažinimo, sakė: „Matau žmones, kurie nori būti užimti, nori tobulėti, mokytis, dirbti ir uždirbti bei turėti socialines garantijas. Nebijokite ieškotis darbų. Ir ... Bubiai nustebino. Vis tik tai – stipri, priemiestinė ir besiplečianti seniūnija! Nedarbo lygis toks didokas. Noriu visiems palinkėti susirasti darbą, kuris tenkintų, užuot buvę vien socialinių pašalpų gavėjais, bandykite į gyvenimą tvirtintis patys, o savivaldybė, kur reikės, padės. Sėkmės darbdaviams ir linkiu dar šiandien rasti gerų darbuotojų“.

Šiaulių AVMI MPD vyresnioji patarėja Gražina Linkuvienė UT klientams pateikė informaciją apie darbą su žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitais, apie savarankišką veiklą – su verslo liudijimu ar įregistravus individualią veiklą pagal pažymą. Palikta dalomosios medžiagos su kontaktine VMI informacija.

Šiaulių AVMI atstovė spaudai Elona Limantienė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-10-21 12:47

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}