Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

DAR VIENA FOTOGRAFIJOS PARODA ŠAKYNOS KAPINIŲ KOPLYČIOJE

2022-11-07 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Penktadienio popietę šakyniškiai ir svečiai skubėjo į senųjų kapinių koplyčią dar vienos parodos atidarymui. Visą vasarą čia veikė dailės ir fotografijų parodos.

Jaukiai apšviestoje ir pašildytoje koplyčioje visų laukė susitikimas su žinomu muzikos fotomenininku Ryčiu Šeškaičiu.

Pirmiausia visus pasveikino bendruomenės pirmininkė Saulė Kreimerienė ir pakvietė pasiklausyti  ne tik Šiaulių regione, bet ir visoje Lietuvoje  žinomo Sandros ir Alfonso Giedrų dueto. Dainininkai su didele meile skyrė susirinkusiesiems savo skambias melodijas, nes jiems mūsų kraštas ir žmonės primena daug gražių akimirkų praleistų čia.

 Į sceną išėjus parodos autoriui Ryčiui Šeškaičiui, visų akys su dideliu susidomėjimu nukrypo į autorių, kuris ryžosi savo geriausius darbus atvežti į tokį tolimą kraštą. Nors autoriaus pavieniai darbai buvo eksponuoti Londone, Berlyne, Niujorke, bet pirmąją personalinę parodą nusprendė surengti Šakynoje - 2022-ųjų metų mažojoje kultūros sostinėje. Kaip pasakojo pats autorius, su šiuo kraštu sieja net sentimentai, nes seneliai gyveno Žagarėje, tėvai Mažeikuose.

 Prieš dešimtmetį teisininko profesiją iškeitęs į fotografo, autorius jaučiasi atradęs save. Muzika domėjęsis nuo vaikystės dabar džiaugiasi galėdamas į muzikantus ir dainininkus žvelgti per objektyvą ir užfiksuoti pačias netikėčiausias akimirkas.

 Klausytojams kilo įvairiausių klausimų, į kuriuos autorius maloniai atsakinėjo.

 Kaip sakė R.Šeškaitis, ne tik Vilnius, Kaunas ir Klaipėda verti pamatyti tai, kas geriausia. Jis išreiškė viltį, kad ir kiti menininkai atras tokią nepaprastą erdvę, kurią turi Šakyna.

 Po pokalbių fotomenininkas mielai dalino savo autografus

 Įspūdingos fotografijos puikuosis koplyčioje visą mėnesį, todėl verta atvykti ir pamatyti jas savo akimis.

 

Informaciją parengė asociacija  „Šakynos bendruomenėʺ

Informacija atnaujinta 2022-11-07 16:23

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}