Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

AUKSINIO RUDENS DOVANOS IR DALYVIŲ ŠYPSENOS „ŠIUPYLIŲ KERMOŠĖLYJE“

2022-09-21 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Ruduo visada ateina netikėtai ir staiga, jis niekada nevėluoja, visada punktualus savo pilka vėsa ir besibaigiančiais išsiristi kaštonais. Ruduo yra laisvė, kai net lapai gali laisvai pasirinkti, kokie jie nori būti: geltoni, žali, rudi ar raudoni. Ruduo, tas kasmet laukiamas svečias, dovanojantis tą ypatingą nuojautą, tą šiltą viduje kuždantį jausmą ir laukimą kažko naujo, gražaus, nepatirto.

Štai tokią gražią rudens dieną į Šiupylių kaimo bendruomenės namų gražiai, rudeniškai išpuoštą kiemelį, užsuko tradicinis „Šiupylių kermošėlis“. Į šventę rinkosi ne tik aktyviausi kaimo gyventojai, geriausios šeimininkės, atvyko ir svečiai iš aplinkinių gyvenviečių. Rudens šventės dalyvius linksmino Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kuršėnų sporto klubo „Atgaiva“ kapela ir dainininkai, vadovaujami Elytės Adomaitienės ir Antano Kavaliausko.

Vyko įvairiausių prekių mugė, naminių gyvūnėlių, rudeniškų grožybių ir gėrybių, vaismedžių  turgelis. Daug dalyvių sukvietė linksmos atrakcijos, loterija be pralaimėjimų, emocingi gaidžio ir skaniausių sūrių aukcionai. Bet labiausiai visus džiugino maloni bendrystė, šiltas, linksmas, jaukus pasibuvimas drauge saulėtą rudens popietę. Ruduo – tai derliaus metas. O kai gamtos dovanos tokios gausios ir dosnios, kiekviena šeimininkė stengėsi pagaminti originaliausių, sveikiausių ir skaniausių patiekalų. Ačiū gaspadinėms: Irenai Jurevičienei, Jolantai Kapilovai, Genutei Voznikienei, Laimai Kibildienei, Zitai Zavelovienei, Bronislavai Petkevičienei, Aldonai Indienei, už kūną šildančius gėrimus Emilijai Grigoravičienei ir Angelei Prževalskienei.

Pasikermošiauti sumanę Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai Judita Šakočiuvienė ir Algis Mačiulis pasidžiaugė aktyviais renginio dalyviais, jaukia ir rudeniškai turtinga aplinka, vykdoma veikla ir žmonėmis, kaimo gyvenimą darančiais gražesniu, linksmesniu, patogesniu. Bendruomenės pirmininkė Asta Lengvenienė apžvelgė bendruomenės vykdomas veiklas, pristatė įgyvendinamą projektą, dėkojo visiems savo darbais ar lėšomis prisidedantiems prie kaimo viešųjų erdvių puoselėjimo, tvarkymo. 

Renginį vedė Rasa Šiškuvienė ir Gintaras Kiura. Už pagalbą organizuojant renginį, gražią ir šiltą rudens šventę dėkojame: ūkininkui Rimantui Jaruliui, Zitai ir Antanui Griciams, Živilei Zavialovaitei-Žvirblienei, už rudeniškas dekoracijas ir kompozicijas Tadasflora ir Algirdui  Pjūklui, Gruzdžių filialo darbuotojams. Ačiū kiekvienam sudalyvavusiam renginyje. Ruduo, mirštantis spalvų šėlsme, atgimimo, sąmoningumo ir naujos pradžios metas. Tik tie, kurie gyvena beprasmį gyvenimą su blankia pilka kasdienybe, nesugebės suprasti jo grožio, grakštumo ir sudėtingumo. Bet pasistengti verta ir reikia. Per darbų gausybę trumpam atsisėskite ir pažvelkite į krentančius lapus... ramybė ateina...

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gruzdžių filialo informacija

Rasos Šiškuvienės ir Živilės Zavialovaitės–Žvirblienės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-09-21 10:20

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}