Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

ARTĖJANČIOS ŠVENTĖS ĮSIMINS ILGAM

2020-03-06 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

   Kairių seniūnijos kolektyvas džiaugiasi kartu su Šilėnų kaimo Geležinkelio gatvės gyventoju, kuris Kovo 11-tosios šventę galės sutikti savarankiškai išvažiavęs į savo kiemą.

   Gyventojas Česlovas Endziulis jau daugelį metų yra įkalintas savo namuose neįgaliųjų vežimėlyje. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos dėka gyventojui buvo įrengtas sanitarinis mazgas ir išvažiavimas pro duris, tačiau nekokybiška kiemo danga neleido vežimėliui judėti kieme. Paskyrus gyventojui vienkartinę pašalpą, pritrūko lėšų nutiesti 30 metrų išvažiavimą nuo namo iki vartų, todėl seniūnija nusprendė prisidėti prie takelio įrengimo. Seniūno pavaduotoja paprašė buvusių Kairių miestelio gyventojų, kurie šiuo metu turi įkūrę UAB „ ROMAGIS“, nutiesti šį takelį gyventojui. Jauni vyrai sutiko geranoriškai padėti ir per trumpą laiką kokybiškai atliko savo darbą.

   Kairių seniūnija, o ypač Česlovo žmona Inesa, dėkojo jaunam kolektyvui už nuoširdžią pagalbą, supratingumą ir gerą nuotaiką, tiesiant taip reikalingą ir lauktą takelį.

     Tikimės, kad Kovo 11-tą Česlovas kartu su žmona džiaugsis iškelta trispalve kieme, prie savo namų.

Seniūno pavaduotoja

Alma Macijauskienė                    

   (Nuotraukose UAB “ROMAGIS“ - Robertas, Martynas ir Gintaras, soc darbuotoja R. Doveikienė ir Česlovo žmona Inesa Endziulienė).

Sutikimas viešinti gautas.

Informacija atnaujinta 2020-03-06 14:15

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}