Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

APŽIŪRĖTA, KAIP PRITAIKYTI BUVUSIAS POLIKLINIKOS PATALPAS

2022-05-27 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Ketvirtadienį, gegužės 26 d., Šiaulių rajono savivaldybės vadovai, administracijos skyrių vedėjai, specialistai apžiūrėjo buvusios poliklinikos patalpas Kuršėnuose, reprezentacinėje miesto vietoje, priešais L. Ivinskio aikštę. Svarstyta, kaip galima būtų sutvarkyti šias patalpas ir kas galėtų čia įsikurti.

Pasitarime Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktorius Gipoldas Karklelis, Seimo narės padėjėja Ada Grakauskienė, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Kristina Duseikaitė-Pekštienė, Savivaldybės gydytoja Inga Rimgailienė, Jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė, Šiaulių rajono poliklinikos atstovai.

Manoma, kad šiame pastate galėtų įsikurti Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras, į kurį būtų patogu užsukti turistams, gauti reikiamos informacijos, įsigyti suvenyrų, reprezentuojančių Šiaulių rajoną. Kadangi šiame pastate patalpų yra nemažai, taip pat svarstoma, kad čia tiktų įkurti ir Šiaulių prekybos, pramones ir amatų rūmų atstovą Šiaulių rajonui, dalį patalpų galbūt skirti jaunimui. Svarstoma, kad galbūt į šias patalpas galima butų perkelti ir kai kuriuos Savivaldybės administracijos skyrius.

Tikimasi, kad jau šiemet bus rengiamas sutvarkymo projektas ir pastatas bus parengtas atnaujinimui.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis teigė, jog sutvarkius šį pastatą tai bus reprezentacinės Kuršėnų miesto patalpos.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Informacija atnaujinta 2022-05-27 14:34

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}