Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

75 METŲ IR VYRESNIEMS SENJORAMS PIRMU SKIEPU BŪTINA PASISKIEPYTI IKI LAPKRIČIO 8-9 D. 

2021-11-08 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

75 metų ir vyresni senjorai, kurie planuoja pasiskiepyti ir tuo pačiu norėtų gauti  100 eurų vienkartinę išmoką turi suskubti ir pirma vakcinos nuo COVID-19 doze spėti pasiskiepyti lapkričio 8 d. (pirmadienį) arba lapkričio 9 (antradienį). Suskubti reikia dėl to, kad 100 eurų vienkartinė išmoka skiriama už pilną vakcinacijos kursą, todėl, tam, kad antru skiepu senjorai spėtų paskiepyti laiku - iki lapkričio 30 d. – pirmąjį skiepą būtina  gauti ne vėliau nei lapkričio 9 (antradienį).

„Siekiame apsaugoti pažeidžiamiausius visuomenės narius. Deja, bet nevakcinuoti šios amžiaus grupės senjorai, dažnai turėdami gretutines ligas, sunkiai serga Covid-19, jiems liga dažniau nei kitoms grupėms baigiasi mirtimi. Todėl 75-erių ir vyresnius senjorus kviečiame pasinaudoti galimybe ne tik pasiskiepyti artimiausiomis dienomis bet ir gauti vienkartinę 100 eurų išmoką. Būtina pasiskiepyti lapkričio 8 – 9 dienomis, tada antrąjį skiepą pavyks gauti iki lapkričio 30-osios. Tuos 75 metų ir vyresnius senjorus, kurie dviem dozėmis pasiskiepijo anksčiau, raginame iki kovo 31-osios ateiti stiprinamosios dozės, kuri būtina imunitetui nuo viruso palaikyti, – jums taip pat bus mokamos 100 eurų vienkartinės išmokos. Saugokite save! Jūs, jūsų išmintis, patirtis ir meilė reikalingi jūsų artimiesiems, visai bendruomenei“, – pabrėžė premjerės patarėja Živilė Gudlevičienė. 

100 eurų išmoką asmuo galės gauti tik vieną kartą. Vienkartinę išmoką gaus ir nuo rugsėjo 1 d. nepasiskiepiję senjorai, kurie iki lapkričio 30 d. nepasiskiepys, bet bus persirgę COVID-19 ir dėl to negalės būti paskiepyti iki lapkričio 30 d., tačiau pasiskiepys nuo šių metų gruodžio 1 d. iki 2022 m. kovo 31 d.

Teikti prašymų gauti 100 eurų vienkartinę išmoką nereikės, ji bus paskirta automatiškai. Duomenys apie vyresnio amžiaus asmenis bus tikrinami registre. Vienkartinę išmoką senjorai gaus kartu su pensija ar kita „Sodros“ mokama išmoka.

Vienkartinė 100 eurų išmoka neturės jokios įtakos skiriant asmenims kompensaciją už šildymą ar kitas išmokas. Šie pinigai nebus įskaičiuojami į asmens ar šeimos pajamas.

SAM informacija

Informacija atnaujinta 2021-11-08 10:41

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}