Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Naujienos (GN)

100 METŲ GIMTADIENĮ PRANCIŠKUS JANKAUSKAS, GYVENANTIS VERBŪNUOSE, ŠVENTĖ IŠKILMINGAI

2022-05-26 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
Naujienos (GN)

Šiaulių rajono Verbūnų socialinės globos įstaigoje gyvenantis šiaulietis Pranciškus Jankauskas sulaukė gražaus 100 metų jubiliejaus. Jo pasveikinti ir įteikti Šiaulių rajono savivaldybės mero dovanos į Verbūnų globos įstaigą atvyko Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, giminės. Kadangi Pranciškus Jankauskas yra šiaulietis – jo pasveikinti atvyko Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir kiti garbūs svečiai.

Iškilmes pradėjo Verbūnų moterų romansų atlikėjų grupė „Retro“, vadovaujama Onutės Baranauskienės. Jautriai atlikti romansai suspaudė ne tik Pranciškaus Jankausko, bet ir kitų šventėje dalyvavusių šių namų gyventojų širdis.

Sveikinimo žodį tarė ir simbolinę jubiliejinę tautinę juostą jubiliatui užrišo meras Artūras Visockas.

Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro sveikinimą su garbingu 100 metų jubiliejumi ir gėlių puokštę įteikė seniūnė Jolanda Rudavičienė.

„Laikas, įvykiai, patirtys, subrandintos vertybės, kaimynai, giminės, brangūs artimieji – tai didžiausias Jūsų gyvenimo turtas! Jūsų patirtis, išmintis yra dovana mums visiems“, – sveikinime pažymėjo meras Antanas Bezaras.

Šimtametį Pranciškų Jankauską su jubiliejumi sveikino jo dukra Gražina, anūkas Paulius su šeima, kaimynai.

Verbūnų socialinės globos įstaigos vadovė Lina Žalienė pažymėjo, jog ypatingai buvo laukta šio gražaus Pranciškaus jubiliejaus. Globos namai turi gražią tradiciją švęsti savo gyventojų gimtadienius kiekvieną mėnesį, susirenkama pasivaišinti, pabendrauti, padainuoti.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Informacija atnaujinta 2022-05-26 10:24

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}