2019 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
MAJORAS MINDAUGAS STATKUS IR ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERAS ANTANAS BEZARAS APTARĖ BENDRADARBIAVIMO PERSPEKTYVAS

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadas Mindaugas Statkus, liepą pradėjęs tarnybą Šiaulių savanorių rinktinėje, apsilankė Šiaulių rajono savivaldybėje, susitiko su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru aptarti Savivaldybės ir rinktinės bendradarbiavimo perspektyvų.

Savanorių rinktinės vadas majoras Mindaugas Statkus teigė, kad jaučia gyventojų, Šiaulių rajono bendruomenių susidomėjimą kariuomene, gyventojai domisi ginkluotės parodomis, domisi paskaitomis patriotine, karine tematika. Majoras Mindaugas Statkus teigė, jog aktyviai nori bendradarbiauti Kuršėnų, Bazilionų bendruomenės.

Majoras Mindaugas Statkus teigė, kad jį labai domina Šiaulių rajono istorija, karo laikų kapavietės įvairiose rajono vietose, taip pat Sukilėlių kalnelio istorija ir dabartis, taip pat pasipriešinimo okupaciniam režimui dalyvių – Lietuvos partizanų istorija ir su tuo susijusios rajono vietos.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras patikino, kad rinktinė visada sulauks reikiamos pagalbos ir paragino kariškius atkreipti dėmesį į istorinį Sukilėlių kalnelį, kuriame gali vykti ir kariškių rykiuotės, ir įvairūs valstybinių švenčių minėjimai.

Majoras Mindaugas Statkus ir Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras apsikeitė dovanomis. Karininkui įteikta jį ypatingai sudominusi Vytauto Kirkučio sudaryta knyga "100 laisvės paminklų", o merui - unikalus kariškas rankšluostis.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

* Sutikimas viešinti gautas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal