2019 m. rugsėjo 17 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
VYKO DISKUSIJA ,,KODĖL VERTA KURTI ATSPARIĄ APLINKĄ VIEŠAJAME SEKTORIUJE?“

2017 m. rugsėjo 28 d. Šiauliuose vyko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuotas renginys „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką viešajame sektoriuje?“, kurio metu buvo pristatomas Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir įgyvendinimo viešajame sektoriuje vadovas.

 

Renginyje dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės atstovai: Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, VšĮ Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Vilma Plaušinaitienė, Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Ersida Medžiūnienė, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, Dalia Barušauskienė, Šiaulių r. švietimo paslaugų centro informacinių technologijų specialistė.

Iš viso į renginyje susirinko virš 100 Šiaulių regiono valstybės ir savivaldybių įstaigų vadovų ir atstovų, kuriems pavesta užtikrinti antikorupcinės politikos įgyvendinimą.

Renginyje susipažinta su korupcijos problemų diagnostiniais tyrimais ir jų rezultatais, rizikingiausiomis viešojo sektoriaus sritimis ir pagrindiniais korupcijos rizikos veiksniais viešajame sektoriuje, asmenų patikrinimo nauda, antikorupcinės aplinkos kūrimo įrankiais ir kt.

Plačiau apie renginį

 

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Ersida Medžiūnienė

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal