2019 m. spalio 22 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Švietimo įstaigų naujienos
EDUKACINĖ IŠVYKA Į RUDENINĘ PALANGĄ

Kuršėnų kūrybos namų mokiniai spalio 11 d. vyko į edukacinę ekskursiją po rudeninę Palangą. Tai dar viena veikla iš neformaliojo vaikų švietimo projekto ,,Draugystės tiltas tarp gamtos ir meno’’. Pusšimtis mokinių aplankė Palangos botanikos sodą, apžiūrėjo skulptūras, dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Gintaro savybės’’.

Plačiau
PAŽINTIS SU BMX DVIRAČIŲ SPORTU

Pažintis su BMX dviračių sportu - tai viena iš Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ vykdomo projekto "Mano draugas - dviratukas" veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Pažintis prasidėjo nuo BMX dviračių apžiūrėjimo ir Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" BMX dviračių trenerio Donato Armono pasakojimo apie juos.

Plačiau
EDUKACINĖ IŠVYKA ,,PASIŽVALGYKIME PO VENTOS REGIONINĮ PARKĄ“

Šiaulių r. Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro 5–7 klasių mokiniai ir jų tėveliai saulėtą ir šiltą rudens popietę išsiruošė į Akmenės kraštą. Pagrindinis kelionės tikslas – pasigrožėti gausiausia Lietuvoje drugelių ekspozicija, susipažinti su gyvų drugelių oranžerija ir dalyvauti Kultūros paso edukaciniame užsiėmime ,,Vilna, vilnele, parink drugelį“. Mokiniai jau autobuse važiuodami į Akmenės muziejų pasakojo vieni kitiems, ką žino apie drugelius, o jų žinias papildė gidė, kuri ir pasakojo, ir atsakinėjo į mokinių klausimus.

Plačiau