2019 m. spalio 15 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį
Naujienos
SVARBIAME PASITARIME ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE – APIE KELIŲ AKTUALIJAS

Šiaulių rajono savivaldybėje įvyko svarbus pasitarimas dėl Šiaulių rajono kelių aktualijų. Į susitikimą su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru, administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu atvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas, Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai, Šiaulių krašte išrinkti Seimo nariai Rima Baškienė, Stasys Tumėnas, Arūnas Gumuliauskas, Valius Ąžuolas, taip pat Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bei Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

Susitikime dalyvavo Šiaulių rajono tarybos nariai Judita Šakočiuvienė bei Arūnas Grubliauskis, taip pat Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai – Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys bei vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis. Taip pat Ginkūnų gyventojų atstovai.

Susitikimo tikslas – aptarti aktualiausius klausimus dėl rajono kelių. Susitikime daug kalbėta apie žvyrkelių asfaltavimą. Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas teigė, kad net ir tiems keliams, kuriems priėjo eilė asfaltuoti, kol kas nepavyko rasti rangovų. Vitalijus Andrejevas teigė, kad regione nebėra rangovų, kurie turėtų pakankamai darbuotojų ir galėtų atlikti darbus. Kalbėta apie tai, kad į Lietuvos rinką dėl rangovų ir darbuotojų trūkumo gali ateiti net ir Latvijos įmonės, nes jos yra pasirengusios laimėti tarptautinius konkursus.

Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo Vitalijaus Andrejevo klausė, kada pavyks nutiesti pėsčiųjų taką nuo kelio Šiauliai-Joniškis iki Kryžių kalno, nes į šį, vieną pačių lankomiausių ne tik Šiaulių rajono, bet ir visos Lietuvos, objektą keliauja viso pasaulio piligrimai, turistai, o jiems eiti važiuojamąja dalimi nesaugu.

Taip pat kalbėta ir apie skaudžiausią Kuršėnų kelią, kurio šeimininkas yra Lietuvos automobilių kelių direkcija – Ventos gatvę ir saugesnes pėsčiųjų perėjas ties Ventos-Sodo gatvių sankirtomis. Kol kas tiksli data, kada šioje vietoje bus įrengti modernūs kelio saugumo įrenginiai – neįvardinta.

Taip pat užsiminta ir apie situaciją, susiklosčiusią Kairiuose, Kaštonų gatvėje, kai susikirto gyventojų sklypų ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamų rengti šaligatvių ribos. Gyventojai, susidūrę su sunkumais, kreipėsi pagalbos į žurnalistę Rūtą Janutienę. Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas patikino, kad problema sprendžiama: „ten, kur yra gyventojų tvoros, nebeturėtų matininkai lįsti į sklypus“.

Į susitikimą buvo atvykę Ginkūnų bendruomenės atstovai, kurie pateikė net kelis aktualius ginkūniškiams klausimus. Kalbėta apie aplinkkelį ir sunkiojo transporto per gyvenvietę apribojimus, taip pat žiedinę sankryžą, autobusų stoteles. Tačiau Lietuvos automobilių kelių direkcija kol kas nepažadėjo greitai įgyvendinti ginkūniškių prašymų.

 

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Autorės nuotraukos

Sutikimas viešinti gautas

 

 

Twitter Facebook

Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Spausdinimo versija Atgal